Gry komputerowe

Darmowa gra od Rockstar dla kupujących GTA: The Trilogy - The Definitive Edition. Tyle, że nie wszystkich

przeczytasz w 1 min.

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition okazało się tak „udane”, że Rockstar zachęca do zakupów przy pomocy... innych swoich gier.

Kupisz GTA: The Trilogy - The Definitive Edition dostaniesz coś jeszcze

Rozpisywaliśmy się już na na temat problemów GTA: The Trilogy - The Definitive Edition, wspominaliśmy również o przeprosinach ze strony producenta. To właśnie przy ich okazji ogłoszono, że kupujący wersję PC będą mogli odebrać oryginalne wydania Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City oraz Grand Theft Auto: San Andreas. To jednak nie koniec prezentów.

W oficjalnym sklepie Rockstar pojawiła się nowa oferta. Jeszcze ciekawsza. Okazuje się, że wszyscy decydujący się na zakup nieszczęsnej trylogii (na szczęście poprawianej aktualizacjami) w tym miejscu mogą odebrać jeszcze jeden prezent. Do wyboru jest kilka propozycji:

 • Grand Theft Auto V: Premium Edition
 • L.A. Noire
 • Grand Theft Auto IV: Complete Edition
 • Bully: Scholarship Edition
 • Max Payne 3
 • Great White Shark Cash Card do wykorzystania w GTA V (1 250 000 dolarów)
 • 55 Gold Bars do wykorzystania w Red Dead Redemption 2

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

Bonus tylko dla posiadaczy PC

Oferta obowiązuje do 5 stycznia 2022 roku do godziny 23:59. Jednocześnie w ramach trwającej wyprzedaży obniżono cenę GTA: The Trilogy - The Definitive Edition o 20%, do poziomu 214,99 złotych.

Trudno powiedzieć, ilu graczy Rockstar w ten sposób przekona. Z pewnością znów może nieco zirytować posiadaczy konsol, bo również tym razem pominięto ich z prezentem. Na pocieszenie i wersje na konsole są aktualnie nieco przecenione.

Źródło: Rockstar

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ad_Lou
  8
  żenada xd 'przepraszamy, że wydaliśmy gniot, ale kupcie go trochę taniej, a dostaniecie jakąś starą grę gratis'... to powinno zostać wycofane, hajs zwrócony i przepisane od zera lub zaorane
  • avatar
   PIRAT_PL
   0
   Mimo bonusu do zakupu dalej nie warto.
   Osobiście za to odświeżenie nie zapłaciłbym więcej niż 100zł