Smartfony

Huawei P9 z podwójną kamerą - producent potwierdza przed premierą

przeczytasz w 1 min.

Możliwości Huawei P9 mogą być naprawdę spore. Tak przynajmniej zapowiada się to na chwilę obecną.

Huawei P9

Producentom smartfonów nie wystarczają już wcześniejsze zapowiedzi konferencji, na których urządzenia będą prezentowane. Dodatkowo atmosfera podgrzewana jest publikowanymi, wprawdzie szczątkowymi, ale niekiedy sporo zdradzającymi informacjami. W przypadku Huawei P9 mamy już potwierdzenie bardzo istotnej kwestii.

Od pewnego czasu przecieki na temat nowego flagowca chińskiego producenta sugerowały, iż tym razem zdecyduje się on na podwójną kamerę główną. Teraz można mieć co do takiego obrotu spraw pewność.

Huawei udostępniło na oficjalnej stronie internetowej kilka grafik nawiązujących do zbliżającej się premiery Huawei P9. Jedna z nich, chociaż nie jest szczególnie obszerna, potwierdza nie tylko podwójną kamerę, ale także metalową obudowę i czytnik linii papilarnych.

Huawei P9 aluminium

Kilka dni temu w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym rzekomo zobaczyć można prezesa Huawei mającego okazję korzystać już z nowego modelu. Teraz można chyba dawać temu wiarę.

Huawei P9 kamera przeciek

Oficjalna prezentacja Huawei P9 odbędzie się 6 kwietnia. Prócz wyżej wymienionych elementów smartfon oferować ma 5,2-calowy ekran Full HD, procesor HiSilicon Kirin 950, 3 GB RAM i 32 GB rozszerzalnej przestrzeni na dane.

Źródło: huawei, phonearena

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nullmaruzero
  4
  Czekamy na radar dopplerowski do sprawdzania pogody w okolicy i sonar do skanowania sadzawek. Producenci powinni skupić się na niezawodności i trwałości a nie dalej jechać w sztuczną funkcjonalność. 4k, 2 kamery, 16 punktów dotykowych a np. baterie jak liche były tak dalej są.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   tylko czemu te kamerki są tuż obok siebie? gdyby były na dwóch końcach, mogłyby służyć do detekcji i usuwania przesłaniających obiektów, oraz do VR z przekazaniem obrazu zewnętrznego w 3D.
   czyli słabo.
   • avatar
    BlackMachine
    0
    Te dwie kamerki w Huawei P9 przewijają się w przeciekach już od dłuższego czasu, ciekawe, jakie dokładnie mają pełnić zadania. Być może będą miały obiektywy o różnych ogniskowych, jak LG G5, tyle, że oba 13-megapikselowe, ale to okaże się po premierze. Na pewno zapowiada się ciekawie.