Gry

Seria I.G.I powraca - I.G.I Origins zapowiedziane

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

I.G.I Origins będzie prequelem, którego akcja ma rozgrywać się przed wydarzeniami znanymi z poprzednich odsłon serii.

Czy mamy tutaj kogoś kojarzącego jeszcze serię I.G.I? Posiadający dobre wspomnienia z nią związane powinni ucieszyć się z faktu, iż Toadman Interactive przygotuje nową odsłonę - I.G.I Origins.

Zapowiedź można uznać za niespodziankę, ale z pewnością nie za sensację. Być może niektórzy pamiętają, że powrót serii ogłoszono jeszcze w 2017 roku. Trzeba jednak wyjaśnić, że stało za tym studio Artplant, które wkrótce potem pozbyło się praw do marki na rzecz przywoływanego już Toadman Interactive. Wszystko wskazuje na to, że dorobek studia Artplant skasowano, a I.G.I Origins powstaje od zera.

Czego się spodziewać? I.G.I Origins będzie prequelem, którego akcja ma rozgrywać się przed wydarzeniami znanymi z poprzednich odsłon serii (Project I.G.I z 2000 roku oraz I.G.I 2: Covert Strike z 2003 roku). Pod względem mechaniki rozgrywki będzie to oczywiście strzelanka z mocno zaakcentowanymi elementami skradanki.

Na większą dawkę szczegółów będziemy musieli poczekać. Póki co pokazano jedynie krótki teaser.


I.G.I Origins pojawi się na PC. Nie należy nastawiać się na szybką premierę. Wstępnie zaplanowano ją na końcówkę 2021 roku.

Źródło: Toadman Interactive

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  To była świetna gierka ale zrobiło ją inne studio niż te co robi nową odsłonę, więc raczej nie nastawiałbym się na hit...
  1
 • avatar
  Majjkee
  no nareszcie !!! klasyk powraca ;D oby tego nie spartolili :o
 • avatar
  Dragonik
  Jeśli będzie takie samo jak poprzednie części to biorę, bez podświetlanych wrogów, punktów za zabicie i oczywiście wysoki poziom trudności.
 • avatar
  plitea
  Jak poprzednicy napisali - koniecznie wysoki poziom trudności i brak wspomagaczy.
 • avatar
  pilot3012
  TAK. Uwielbiałem te gry, trzymajmy kciuki że nadal będzie spoko strzelanka :)