Mobile

iPhone 13 z zębem dinozaura – bo kto bogatemu zabroni?

przeczytasz w 1 min.

Były już iPhony z podobiznami Donalda Trumpa i Joe Bidena, teraz czas na coś nieco bardziej wiekowego. Firma Caviar zatapia się w przeszłość, oferując iPhona z fragmentem... T-Rexa.

iPhone 13 bez wątpienia jest lepszy od swoich poprzedników i wielu użytkowników Apple na niego czekało. Jednak czy można jeszcze coś w nim poprawić? Oczywiście – wystarczy dodać ząb dinozaura do obudowy, tak jak zrobiła to rosyjska firma Caviar, znana z dostarczania unikatowych wariantów popularnych smartfonów.

Poczuj prehistoryczny klimat

Caviar bez wątpienia oferuje obudowy, dzięki którym telefon może zyskać nowy, przepiękny wygląd. Wyjątkowe, limitowane edycje smartfonów są różne, najczęściej tematyczne, a niekiedy nawiązują również do wydarzeń historycznych. Najnowsza kolekcja – Tera, czerpie inspirację od istot, które najbardziej kojarzą nam się z Parku Jurajskiego. 


Złoto i ząb dinozaura - idealne połączenie

Limitowana edycja iPhone'a 13 Pro zawiera na obudowie podobiznę Tyranozaura, z wykonanym z bursztynu okiem, oraz głowy z tytanu. W paszczy dinozaura (czyli dokładnie tam, gdzie powinien być) umieszczono kawałek prawdziwego zęba tego stwora, pochodzący sprzed 80 milionów lat. Powłoka jest wzbogacona pozłacanym 24-karatowym złotem, które zostało ułożone na kształt zadrapań Tyranozaura.

Ile taka przyjemność kosztuje?

iPhone 13 Pro, z fragmentem zęba dinozaura kosztuje bagatela 8,610 dolarów, czyli około 34 tysięcy złotych. Decydując się na wersję iPhone 13 Pro Max, trzeba będzie już zapłacić 9150 dolarów. Jeśli jesteście zainteresowani tak ciekawym gadżetem, to warto się pospieszyć. Caviar bowiem planuje wyprodukowanie jedynie 7 tych unikatowych iPhone'ów. 

Źródło: caviar

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  trojan116
  1
  Drogo jest ale za takie coś myślałem że zobaczę wyższą cenę
  • avatar
   pawluto
   0
   Stara maksyma od lat aktualna - "Najłatwiej można łupić głupich ludzi..."
   • avatar
    anemusek
    0
    Myślałem, że z "zębem" kaczki. W końcu ptaki to dinozaury wcale nie prehistoryczne (nie potomkowie dinozaurów tylko dinozaury). Ktoś na jednym z portali pseudotechnologicznym ośmieszył autora, który próbował gromić innych, rugając Polaków za to, ze wierzą iż dinozaury żyły z pradawnymi ludźmi. Wyłożył mu taksonomię ptaków i że należą do szerokiej grupy stworzeń zwanej dinozaurami. Do tyrka wcale nie jest m tak daleko
    • avatar
     Andrettoni
     0
     Czas na kość słoniową i róg nosorożca. A może oko traszki albo krew dziewicy? Prędzej czy później przecież to wyląduje w śmieciach. Zresztą ludzie, którzy kupują od firm wykorzystujących pracę niewolniczą gorsi już nie będą.
     • avatar
      suchy1280
      0
      Tylko 8100? no wiecie co te Applony za mało krzyknęły, co najmniej 100tys, omg