Smartfony

iPhone X Tesla może być Twój za około 16 000 złotych

przeczytasz w 1 min.

Rosyjska firma Caviar przygotowała kolejną propozycję dla bogaczy. Pytanie, czy iPhone X Tesla komukolwiek się podoba?

Trudno byłoby znaleźć osobę, która stwierdzi, że iPhone X to smartfon oferowany w przystępnej cenie. Gdyby jednak się udało, w sprzedaży lądują też specjalne edycje tego modelu, które potrafią odchudzić portfel nie o kilka, ale kilkanaście tysięcy złotych.

Najlepszym przykładem iPhone X Tesla, który przygotowany został przez rosyjską firmę Caviar. Co jakiś czas usłyszeć można o jej propozycjach, które określane są mianem „luksusowych”. Ceny rzucają jednak na kolana. W tym przypadku jest to ponad 16 000 złotych (za wersję z 64 GB pamięci).

Dlaczego cena poszybowała tak ostro w górę? Trudno oprzeć się wrażeniu, że w sporej mierze płaci się tu za logo Caviar. Specyfikacji smartfona nie zmieniono, chyba, że podciągniemy pod to dodanie panelu solarnego na tylnym panelu. Trudno jednak przypuszczać, aby okazał się on szczególnie wydajny. Gdyby tak było zapewne pojawiłyby się na ten temat jakiekolwiek informacje. Niejako standardowo dla Caviar, zastosowano też wstawki z tytanu i 24-karatowego złota.

Na poniższym filmiku zobaczyć możecie urządzenie w pełnej krasie. Dajcie znać, jak Wam się podoba. Gdybyście byli zainteresowani, Caviar prowadzi sprzedaż za pośrednictwem swojej strony internetowej.


Źródło: caviar-phone

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Vassago
  4
  Koleżanka z pracy powiedziała, że jej się nie podoba bo nie ma loga Apple :) Nie do wiary, że są ludzie którzy kupują kom by mieć logo z jabłuszkiem (by wszyscy widzieli) a nie dlatego, co ten telefon oferuje :/ Quo vadis świecie?
  • avatar
   decrypterie
   2
   uważam że Tesla sama z siebie zrobiła bide wogole biorąc pod uwagę 64GB
   • avatar
    Dragonik
    1
    Ten "telefon" jest tak brzydki że nic go nie uratuje
    • avatar
     Lister
     -4
     Tia, mateuszy szpanu w Rosji nie brakuje, firma na pewno wyjdzie na swoje.
     A co do brzydoty lub nie, to przecież ta słuchawka jest przeznaczony głównie na wewnętrzny rynek, to chyba wiedzą, co lubią ich burżuje, kogo obchodzi zdanie jakichś tam bidul zza miedzy.
     • avatar
      Mighn
      0
      Ale tu nie ważne czy jest lepszy,czy gorszy, ani czy ładny, ogniwa słoneczne mogą być namalowane nawet... to chodzi o to, że rzuca się w oczy to, że właściciel wydał na niego tonę hajsu - nic więcej... ot - zrobili z szpanerskiego (choć nie twierdze tu że złego, ale na pewno zbyt wysoko wycenionego w stosunku do realnej wartości) telefonu telefon ultra szpanerski i wiedzą, że gdzie jak gdzie, ale w Rosji się sprzeda :P
      • avatar
       decrypterie
       0
       uważam że Tesla sama z siebie zrobiła bide wogole biorąc pod uwagę 64GB
       A tak poza tym to wygląda jak tani case z chin założony:)
       • avatar
        vegasnight9
        0
        Może i jest drogi ale wygląda jak tania zabawka
        • avatar
         Gatts-25
         0
         Trafiają się czasami komentarze o brzydocie SMARTFONA ale zgodnie z duchem czasu Nasz indywidualne preferencje nie mają tutaj nic do rzeczy i dlatego cieszy Mnie ,że moja subiektywna ocena wyglądu urządzenia do rozmów i nie tylko pokrywa się z trendem jakim jest pokrycie prawie całej przedniej części telefonu ekranem.
         Rozumiem ludzi ,którym podoba się w DESIGN SONY w ich telefonach ale to jest jak w życiu gdybyśmy mieli oceniać produkty w prawie 100% tak samo każdy to duża część kobiet i mężczyzn nie miała by nigdy kobiety lub mężczyzny a wracając do tematu dla Mnie wszystko co ma ekran w stosunku do obudowy jakie 80 do 100 w procentach i jest bez fizycznego przycisku HOME na przodzie jest pięknym telefonem dlatego IPHONE X jest moim ulubieńcem w wyglądzie tylko ,że mam ich kilku.
         Dlatego jeszcze pozostanę użytkownikiem LG G2 bo się już do niego przyzwyczaiłem a żona dostanie HUAWEI MATE 10Pro albo LG V30 mimo ,że SAMSUNG jest dla Mnie indywidualnym liderem tutaj.