Gry komputerowe

Futurystyczna strzelanka Ironsight już po polsku

przeczytasz w 1 min.

Nie jest wykluczone, że nie słyszeliście do tej pory o sieciowej strzelance zatytułowanej Ironsight. Być może jednak tytuł ten Was zainteresuje, tym bardziej że teraz dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Ironsight to sieciowa strzelanka, która trzyma całkiem niezły poziom, szczególnie jak na produkcję dostępną za darmo. Nie jest ona szczególnie popularna w naszym kraju, ale teraz może się to zmienić, bo w ostatniej aktualizacji doczekała się polskiej wersji językowej.

Ironsight przenosi graczy do przyszłości, w której pojedynczy ocalali, jak i klany toczą walkę o ostatnie ziemskie zasoby. Do ich dyspozycji oddanych jest kilkanaście map oraz przeszło sto rodzajów broni (nie wyłączając karabinów snajperskich czy pistoletów maszynowych) i rozmaitych gadżetów, takich jak drony czy roboty. 

Najnowsza aktualizacja wprowadza nie tylko nowe języki (oprócz polskiego są to jeszcze portugalski, hiszpański i turecki), ale również kolejny tryb zabawy (Frontline, w którym kluczem do sukcesu jest odpowiednie wykorzystanie strategicznego punktu na mapie), mapę Downtown (do rozgrywek 10 na 10), drona taktycznego Hydra, tryb obserwatora oraz szereg poprawek. 

Źródło: gamigo group, Cookie Communications

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Balrogos
  0
  F2P?
  • avatar
   sabaru
   0
   No dobra ale skąd to ściągnąć.
   • avatar
    Balrogos
    0
    Strasznie male mapy nie polecam.