Strefy

Potrzebujesz nowego sprzętu? Nie musisz go kupować

artykuł sponsorowany, przeczytasz w 2 min.

Potrzebujesz nowego sprzętu, ale nie chcesz płacić ogromnych pieniędzy? Nie musisz go kupować! Sklep Komputronik oferuje możliwość opłacenia subskrypcji, co w wielu przypadkach może okazać się korzystniejszą ofertą.

Płatna współpraca z firmą Komputronik

Nowoczesna firma nie obejdzie się bez nowoczesnego sprzętu. Podobnie jest ze stanowiskiem dla gracza. Nie trzeba go jednak od razu kupować i wydawać ogromnych pieniędzy. Sklep Komputronik przygotował ciekawą ofertę z możliwością wynajęcia sprzętu dla firm i konsumentów.

Nowy sprzęt? Możesz go wynająć

Pod koniec 2022 roku Komputronik ruszył z akcją Weź Suba, która pozwala wynająć urządzenia elektroniczne (w modelu B2C). Klient ma tutaj możliwość korzystania z najnowszego sprzętu, bez potrzeby wiązania się z nim na lata i wydawania sporych pieniędzy na normalny zakup. To proste jak wykupienie dostępu do Netflix czy Spotify.

Rozwiązanie zostało tak przemyślane, aby było preferencyjne dla klienta. Subskrypcję wykupuje się tylko na dwanaście miesięcy, dzięki czemu można korzystać z najnowszego smartfona, laptopa, czy komputera, a później wymienić go na nowszy, lepszy model.

Teraz akcja Weź Suba została poszerzona o możliwość wynajęcia urządzeń dla firm (w modelu B2B).

Dlaczego subskypcja sprzętu jest lepsza?

Subskrypcja sprzętu może stanowić atrakcyjną alternatywę dla rat lub leasingu. Dzięki subskrypcji możemy korzystać z najnowocześniejszych laptopów, telefonów czy komputerów, płacąc jedynie niewielką część ich ceny. Co istotne, już na etapie podpisywania umowy znamy przewidywalny koszt, a opłaty miesięczne pobierane są jedynie za korzystanie z urządzenia, a nie za jego pełną wartość. Dodatkowo, usługi ubezpieczenia i serwisu są zawsze wliczone w cenę, a klient ma możliwość rozszerzenia ich zakresu za dodatkową opłatą również wliczoną w miesięczną cenę.

Po zakończeniu umowy subskrypcji istnieje kilka opcji do wyboru. Możemy przedłużyć umowę, zwrócić sprzęt lub wymienić go na nowy. Taki elastyczny model daje nam pełną swobodę i kontrolę nad naszym sprzętem.

Wybierając subskrypcję, zyskujemy dostęp do najnowszych technologii, bez konieczności długotrwałego zobowiązywania się. Po zakończeniu umowy, to my sami decydujemy, co dalej z naszym sprzętem. Dodatkowo, w przypadku klienta firmowego otrzymujemy jedną fakturę VAT co miesiąc, którą można łatwo zaksięgować jako koszt w firmie, co ułatwia prowadzenie księgowości.

Komputronik - leasing i subskrypcja

Wniosek: Subskrypcja sprzętu to korzystne rozwiązanie, które pozwala nam korzystać z najnowszych technologi, zapewnia elastyczność i minimalizuje koszty. To wygodna opcja dla osób i firm, które cenią sobie innowacyjność, dostępność i kontrolę nad swoim sprzętem. Dzięki temu, subskrypcja staje się dogodnym i opłacalnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną mieć dostęp do najnowszych technologii bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów zakupu”

Jak wynająć sprzęt?

Cała operacja jest bardzo prosta. Wystarczy zamówić urządzenie na stronie komputronik.pl z etykietą Weź Suba z płatnością gotówką i odbiorem w sklepie lub odwiedzić stacjonarny sklep Komputronik. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, sklep oddzwoni do nas z informacją o możliwości wynajmu sprzętu. Później wystarczy udać się do sklepu Komputronik, poinformować sprzedawcę o złożeniu zamówienia z usługą Weź Suba i podpisać umowę - wszystko dzieje się „od ręki” w salonie i trwa ok. 15 minut.

Komputronik - porównanie finansowania produktów

Płatna współpraca z firmą Komputronik

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lister
  3
  Jasne, tanio, komputronik wręcz płakał, że przekazuje sprzęt tak tanio, że aż nie opłaca się kupować nowego. A po roku używany sprzęt daje kolejnemu pożyczającemu, również płacząc, że tak tanio wypożycza. A po trzech latach wręcz robi sobie odpis za starty, jakie poniósł, bo nikt przecież nie kupi od nich zjechanego trzyletniego sprzętu...
  Kitlandia rulez :>
  • avatar
   digitmaster
   3
   Wynajem nie jest lepszy. Dla zwykłego użytkownika jest to najgorsza możliwa opcja, ponieważ nie stajemy się właścicielami sprzętu, trzeba dokupywać dodatkowe, drogie ubezpieczenia co obniża rentowność takiej usługi w czasie (bo inaczej odpowiadamy finansowo za każdą szkodę która nie jest uznana jako podlegająca gwarancji). Średnio po 24-30 miesiącach w ramach subskrypcji spłacamy równowartość sprzętu a nigdy nie stajemy się jego właścicielem. Dostępne konfiguracje są mocno przeciętne i umówmy się, Komputronik nigdy nie składał dobrych maszyn. Taka opcja jest alternatywą dla firmy względem leasingu, gdzie możemy sobie wciągnąć wynajem w koszty. Ale cały czas leasing jest zdecydowanie lepszym wyborem, bo możemy zrobić cesję na inny podmiot czy osobę fizyczną. Tu trzeba płacić i tyle. Atrakcyjna cena najmu jest w momencie najmu czasowego. W przypadku umowy na czas niekreślony płacimy jak za zboże.
   Ale z biznesowego punktu widzenia rozumiem potencjalne zalety dla Komputrona. Wypycha stare graty w nowym opakowaniu. Przykładowo pierwsza stacjonarka dostępna na wynajem za 6800 zł i wynajmie na poziomie prawie 300 zł miesięcznie. I7 13. generacji (po co, wystarczy i5), leciwy 3060Ti który potrafi niedomagać ze względu na małą ilość vramu, ram typu ddr4, czyli wypychanie starych, tanich płyt ze starym ramem marki no-name (jak się trafi jakiś kingston to chwała im za to, pewniej najtańszy jaki zalega na półkach).
   • avatar
    deflorator
    2
    Idealnie wpisuje się to do dystopijnej przyszłości jaką gotują nam "starsi i mądrzejsi". Tylko nie mówcie, że nie słyszeliście o Wielkim Resecie wymyśłonym przez World Economic Forum. Nie słyszeliście o tym, że wszystko ma "wypożyczane"? Mieszkanie, samochód, garnki, książki, łóżko, buty, a nawet gacie na Twojej pupie. Nie będziesz miał NIC, ale jaki to będziesz szczęśliwy. Oczywiście nikt się nie zająknie o tym, do kogo to wszystko będzie należało. Bo do Ciebie NIC nie będzie należało, ale oznacza to również, że WSZYSTKO będzie należało do kogoś innego. Klaus Szwab, żymianin Harari, "miasta 15-to minutowe" (jako żywo przypominające obozy
    koncentracyjne łącznie z owadami w jedzeniu) - mówi Wam to coś?
    Myślę, że wielu młodych to łyknie. Wielu z Was korzysta z serwisów typu Spotify, zamiast kupować płyty z muzyką. Znam ludzi, którym się podoba pomysł abonamentu na oprogramowanie zamiast kupowania dożywotniej licencji. Dużo ludzi chce wszystko NATYCHMIAST. Nie ma zwyczaju oszczędzania, i przez to gromadzenia własnego majątku. Abonamencik na to, siamto, to tylko 50 ziko, tam tylko 100, itd.. Mija 5 lat i okazuje się, że wydaliście kupę kasy, ale nie macie NIC.
    • avatar
     zack24
     2
     2 grafiki. W jednej chwalicie wynajem za brak opłaty wstępnej, w drugiej już trzeba wpłacić 5%
     Warto czytać ze zrozumieniem co się pisze, albo przekleja.
     • avatar
      Dragonik
      1
      Tak dalej bierzcie wszystko w subskrypcję to nic nie będziemy mieli własnego.
      • avatar
       KochamBigos
       0
       Chętnie opłacę supsklypcje za co tygodniowe dostarczanie mi kilku flaszeczek z wódeczka w piątek piateczekk piatunio!!!W wekenda zawsze trzeba się napić!!!!
       • avatar
        Veritatis
        0
        Promowanie ideologi niemieckiego pedofila pełną gębą na tym pseudo technologicznym blogu. LOL.
        • avatar
         marianb
         0
         Nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy. xD

         Witaj!

         Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
         Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

         Połącz konto już teraz.

         Zaloguj przez 1Login