Oprogramowanie

Jak zmieniłbyś Windows Mobile 6?

przeczytasz w 0 min.

Podczas gdy niektórzy z was być może korzystają już od kilku miesięcy z systemu Windows Mobile 6, oczywiście dzięki XDA developers, większość świata dopiero od niedawna może poczuć smak najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu, za sprawą nowych urządzeń takich jak Sprint Mogul i uaktualnień T-Mobile Dash. Delikatnie mówiąc, krytycy byli oczywiście nastawieni, hmm... krytycznie wobec nowego systemu operacyjnego.
"Ewolucyjny, nie przełomowy" to określenie wydaje się oddawać stan rzeczy, ale dopóki nie będzie nam dane zobaczyć na własne oczy tego wspaniałego światła jakie płynie z Photona, to wszystko czym na razie dysponujemy. Podczas gdy Windows Mobile 6 wzmocnił obsługę Office'a i zapewne poprawił kilka innych funkcji, wciąż istnieje wiele problemów, z powodów których użytkownicy biadolą już od dawna i które co dziwne nadal nie zostały rozwiązane. Gdzie jest opcja przeglądania wielu stron w Pocket IE? Dlaczego trzeba wydawać pieniądze na oprogramowanie innych producentów, aby dostosować ekran Today do swoich potrzeb? No i najlepsze, dlaczego nie mamy wyboru i nie możemy "zarządzać własną pamięcią"
ani używać przycisku "X", aby faktycznie zamykać aplikację?

To zaledwie kilka z wielu skarg krążących na temat nowego systemu operacyjnego, który wygląda na to, że potrzebuje poważnego odświeżenia. Jeśli celem nie jest nic innego jak tylko odciągnięcie klientów od innych krzykliwych i młodych konkurentów, co mogłoby nim być? czy Redmond mogło tym razem zrobić inaczej?

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!