Głośniki

JBL Flip 4 - ciekawy głośnik bluetooth w nowej odsłonie

przeczytasz w 1 min.

JBL Flip 4 to niewielkich rozmiarów głośnik, który można wszędzie ze sobą zabrać i ponoć cieszyć się muzyką o bardzo dobrym brzmieniu.

JBL Flip należy do jednych z najciekawszych głośników na rynku, a wygląda na to, że także do tych najbardziej rozchwytywanych. W sklepach zadebiutowała bowiem już jego czwarta generacja. 

Flip to seria (bo zdecydowanie można już tak mówić) głośników Bluetooth, które łączą w sobie niezłe brzmienie i ponadprzeciętną mobilność. W tę definicję doskonale wpisuje się też „czwórka”. JBL zadbał o odpowiednią moc i jakość odtwarzanego dźwięku, nie zapominając o tym, że jest to sprzęt do odtwarzania muzyki w warunkach polowych.

Rdzeniem głośnika JBL Flip 4 są dwa 40-milimetrowe przetworniki o mocy 8 watów każdy. Niektórych użytkowników może zrazić dość wysoka wartość minimalna częstotliwości, ale jak na mobilny sprzęt o takich gabarytach pasmo 70 Hz-20 kHz i tak jest niezłe. A skoro już o tym wspomnieliśmy, to dodajmy, że wymiary urządzenia to 68 x 175 x 70 mm, a waga wynosi około pół kilograma.

JBL Flip 4 wygląd

Akumulator głośnika do pełna naładujemy w 3,5 godziny. To pozwoli nam cieszyć się ulubioną muzyką nawet przez 12 godzin (oczywiście przy maksymalnej głośności czas ten będzie znacznie krótszy). Technologia bezprzewodowa Bluetooth 4.2 zapewniać ma zaś stabilne połączenie z maksymalnie 2 smartfonami lub tabletami. 

Jak przystało na sprzęt plenerowy, JBL Flip 4 jest w stanie wytrzymać nawet pół godziny w wodzie na głębokości do 1 metra. Jak zwykle kolorów do wyboru nie brakuje. Cena? 599 złotych.

Źródło: JBL

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  plamidor
  0
  ostatni akapit - "Jak przystało na sprzęt plenerowy, JBL Flip 2 jest w stanie wytrzymać nawet pół godziny w wodzie na głębokości do 1 metra." nie chodzi przypadkiem o Flip 4? :)
  • avatar
   adammo
   0
   Charge 2+ za 500-600 raczej gra lepiej od niego
   • avatar
    adammo
    0
    Charge 2+ za 500-600 raczej gra lepiej od niego