• benchmark.pl
 • Gry
 • Just Cause 3 jeszcze nie teraz, ale gracze dostaną coś w zamian
Gry

Just Cause 3 jeszcze nie teraz, ale gracze dostaną coś w zamian

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Lada chwila na platformie Steam pojawi się bowiem mod, który wprowadzi do drugiej części serii tryb wieloosobowy.

Just Cause 3 gra przecieki

Określana często mianem "GTA w dżungli" seria Just Cause może pochwalić się całkiem sporą liczbą fanów. Ostatnio pojawiło się nieco informacji, które sugerowały, że już wkrótce doczekać możemy się kolejnej jej odsłony. Czy rzeczywiście są na to szanse?

Głos w tej sprawie postanowili zabrać wreszcie przedstawiciele Avalanche Studios. Z jednej strony można cieszyć się, że nie zdementowali oni tego, iż mają Just Cause 3 w planach. Niestety, jak to określono, jest jeszcze za wcześnie, by mówić teraz cokolwiek o nowej grze.

Nie znaczy to jednak, że na jakiś czas trzeba zapomnieć o nowych przygodach z Just Cause. Lada chwila na platformie Steam pojawi się bowiem mod, który wprowadzi do drugiej części serii tryb wieloosobowy. Być może słyszeliście o nim wcześniej, ale teraz będzie on już oficjalną aplikacją, na dodatek znacznie bardziej dopracowaną.

Chociaż przygotowany został przez fanów, to jednak producent gry nie chce się od tego odcinać i deklaruje nawet chęć podjęcia współpracy z twórcami modyfikacji. Jej ostatnie testy przeprowadzane będą do 14 grudnia i wkrótce potem trafić powinna ona na Steam.

"Na początku nie mogliśmy uwierzyć, że jest to prawdziwa informacja. To było dla nas bardzo pozytywne zaskoczenie. Kiedy społeczność graczy tak mocno interesuje się daną produkcją oznacza to, że trzeba mówić o bardzo udanym tytule. Dotarliśmy do twórców moda dość wcześnie i oczywiście daliśmy im nasze błogosławieństwo. Zespół JC2-MP wykonał fantastyczną robotę. To super utalentowana grupa twórców, z którymi chcielibyśmy pracować w przyszłości, pomimo fizycznej odległości między nami."

Źródło: vg247, fps101

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Według ciebie, jak się przy niej świetnie bawiłem(zwłaszcza przy 2), i nie mogę się doczekać nowej części. :P
  15
 • avatar
  Gadacie...
  Fabuła może i nie jest jakaś mega porywająca ale ta grafika (jak na tamte czasy)... wielki otwarty świat... zadymy... masa pojazdów...
  Osobiście bawiłem się dobrze i chętnie pograłbym w kolejną część.
 • avatar
  Hm, to tło pod napisem wygląda jak żywcem z Crysis 1 wzięte.
 • avatar
  Zgadzam się strasznie nudna gra
  -10
 • avatar
  Ta gra to crap, który nie powinien być nawet porównywany do GTA:)
  -14
 • avatar
  JC2 może i fabularnie nudna, ale jak się ściągnie save 100% to fajna rozpierducha dla zabicia czasu :D
 • avatar
  A ja niesamowicie miło wspominam Total Overdose. Jak by ogłosili drugą część gry to zdecydowanie bym się nie obraził. W JC jeszcze nie miałem okazji pograć, ale widzę, że klimat gry dość podobny.