Gadżety

Ujeżdżamy Kawasaki Balance Scooter! - wideo test

Jakub Kuczma | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Jakub Kuczma
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Na ulicach coraz częściej spotyka się elektryczne deskorolki, czyli tzw. hoverboards. Zobaczcie jak ten sprzęt sprawdza się w praktyce!

Redakcja benchmark.pl generalnie żadnych wyzwań się nie boi. Kuba bez lęku wskoczył na elektryczną deskorolkę Kawasaki i przygotował dla was recenzję wideo. Na wstępie możemy jedynie zdradzić, że udało mu się wyjść z tego cało i nawet (wyjątkowo) obeszło sie bez ofiar w ludziach. Zapraszamy do oglądania!

Testowaliśmy najtańszy model Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5A. Wyposażony jest w koła o średnicy 6,5 cala. Łączna moc silników elektrycznych to 500 W (2 x 250 W), prędkość maksymalna wynosi 15 km/h, a dopuszczalne obciążenie urządzenia to 100 kg. Deskorolka KX-PRO6.5A dostępna jest w cenie 1499 złotych.

W ofercie producenta są też lepsze modele. Większa wersja Kawasaki Balance Scooter KX-PRO8.0A porusza się na kołach o średnicy 8 cali. Urządzenie wyróżnia się również mocniejszym napędem. Silniki o mocy 700 W (2 x 350 W) mogą rozpędzić je do 20 km/h, natomiast, maksymalny ciężar jaki może unieść ten model wynosi 120 kg. Sprzęt wyposażony jest również we wskaźnik naładowania baterii. Deskorolka KX-PRO8.0A kosztuje 1699 złotych.

Największy, topowy model Kawaski KX-PRO10.0A ma pompowane koła o średnicy 10 cali. Napędzany jest również silnikiem o mocy 700 W (2 x 350 W) z taką samą prędkością maksymalną, ale najwyższe dopuszczalne obciążenie dla tej wersji to aż 130 kg. Poziom energii w urządzeniu można w każdej chwili sprawdzić na ledowym wyświetlaczu. Deskorolka KX-PRO10.0A oferowana jest w cenie 1899 złotych.

Źródło: informacja własna

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jakub Kuczma
  Trzeba pamiętać, że zasięg zależy też od ciężaru użytkownika.
  Może być tak, że jeśli ktoś waży 30 kg to uda mu się przejechać wspomniane 20 km.:)
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  20KM a w realu 12.5KM smutne.
  2
 • avatar
  wiktorn86
  Widziałem jak na podobnych ustrojstwach ludzie w Wiedniu do pracy zasuwali. Inna sprawa że tam chodniki robią z asfaltu, więc takie urządzenia da się używać. U nas sprawdzi się co najwyżej wersja z największymi, dmuchanymi kołami. Poniżej tego to jak jazda na deskorolce.
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  U nas nawet chodnikow na to nie ma, a jazda po sciezce rowerowej zapewne jest bezprawna...
  1
 • avatar
  piteraf
  Wszystko ok, tylko wolałbym Martynę :)
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Już niedługo w Twoim sklepie: ochroniarze na Kawasaki balance scooter co by się nie przemęczali
  1
 • avatar
  podsia_dlo29
  a to jest ta sama deskorolka http://opiniertvagd.pl/deskorolka-elektryczna-kawasaki-gadzet-czy-nowy-srodek-transportu/ ? bo pod katem recenzji wypada calkiem spoko
  1