Gry

Kolejne spojrzenie na Far Cry 5

przeczytasz w 1 min.

Ubisoft opublikował krótki materiał wideo. Pokazuje on kilka ujęć z rozgrywki, twórcy zdradzają też interesujące fakty z nią związane.

Far Cry to jedna z bardziej lubianych serii gier, jakie ma w swojej ofercie Ubisoft. Coraz bliżej do premiery Far Cry 5, o którym możemy przypomnieć sobie z uwagi na opublikowany przez twórców materiał wideo.

Dzięki niemu mamy okazję rzucić okiem na kilka kolejnych ujęć z rozgrywki. Jednocześnie poznać możemy trochę interesujących faktów. Potwierdzono chociażby, że względem poprzednich odsłon serii znacząco zwiększy się liczba postaci niezależnych - z około 25 do ponad 65.

Jak już zapewne dobrze wiecie, akcja Far Cry 5 rozgrywać będzie się w USA (stan Montana), w fikcyjnym regionie Hope County. Wykreowany świat ma być bardzo duży, otwarty, ale jednocześnie wypełniony atrakcjami. Zaliczyć trzeba będzie do nich także spotkania z dziką zwierzyną, chociaż trzeba uważać, ponieważ niekiedy może okazać się to niebezpieczne.


Far Cry 5 dostępny będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Premiera początkowo planowana była na 27 lutego 2018 roku. Jakiś czas temu poinformowano jednak o drobnym opóźnieniu i poczekamy do 27 marca 2018 roku.

Źródło: Ubisoft US

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  michael85
  3
  Prawdziwe FC skończyło się na FC1. Później były Crysisy. To co tutaj mamy to kolejna nieudolan próba nawiązania do sukcesu którego raczej nie powtórzą. Zresztą inne studio inne podejście do tematu. Tylko nazwa gry została niezmieniona.
  • avatar
   batery
   2
   Lubie FC, ale toto tutaj wygląda słabawo, drewniane ruchy i animacja, jakbym trailer widział sprzed 5 lat...
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Ze świetnością FC1 bym tak nie szalał, na swoje czasy był super, ale teraz to tak sobie średnio ciekawa, trudnawa gierka z przeszłości, wpisująca się w kanon podobnych sobie ze swoich czasów. FC2 był takim poligonem sandboxowym, który jakoś pozwolił opracować FC3 i to dopiero była ciekawa gra.
    FC4 było mniej umiejętną próbą grzania kotleta, wydaje mi się że siłą FC3 było oderwanie od normalnego świata, a błędem FC4 i 5, jest próba wklejenia tego znanego nam świata do gry.
    Tak czy siak, zabawa będzie i kolejny kotlet do zjedzenia, strawiłem wszystkie assasiny, to z żadnym fc nie będzie problemu.
    • avatar
     studionti
     1
     Najbardziej obawiam się fanatyzmu multi kulti, który w zamian za dofinansowanie projektu zobowiązani są wdrażać autorzy dużych projektów. Tak było z np.: Mass Effect Andromeda, gdzie zatrudniono bezproduktywnych lewaków ds. intersectional diversity in games.
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      tanie gry https://goo.gl/EXrFGd
      • avatar
       wojciechu15
       0
       Jeżeli nie ogarną AI która uzbrojona w karabin umożliwia zbliżenie się w otwartym terenie na odległość ciosu nożem to cienko to widzę..
       • avatar
        Anonim20
        0
        FC3 był dobry do pewnego momentu, po którym zaczęła się typowa dla UbiKlapy powtarzalność.
        Wieża,mapa, odbicie terenu/obozu -> powtórz
        I główna postać czysta pussy jedynie Vass się czymś wyróżniał reszta płytka jak Bałtyk, ale to norma w grach Ubiklapy tak jak ich gry na jedno kopyto wszystkie ich gry opierają się o ten sam schemat ;)

        A to tutaj to nie zły crapiszon :D

        @Ladros
        Nie musieli nic ciąć bo czas ich nie gonił, zwyczajnie projekt lądował kilka razy w koszu (tak jak np. Watch Dogs i AC3 itp.) bo komuś na stołku coś się nie podobał bo zbyt ambitna bo zbyt dobre wizualia bo jak wiemy downgrade był i to sporo ;)