Słuchawki

Logitech planuje wprowadzenie nowego sprzętu. Co producent nam przedstawi?

przeczytasz w 1 min.

Logitech to firma, która od niemal 40 lat zajmuje się produkcją akcesoriów komputerowych. Aktualnie w branży znana jest głównie z produkcji urządzeń przeznaczonych dla graczy i to właśnie dla tego segmentu producent przygotowuje słuchawki „True Wireless”.

Niedawno pisaliśmy o nawiązaniu współpracy Logitech z firmą Tencent, w wyniku której ma powstać przenośna konsola do grania w chmurze. W tym artykule natomiast chcemy Wam przybliżyć produkt komplementarny, który niedługo powinien zostać wprowadzony na rynek. Będą to słuchawki typu TWS, o nazwie Logitech G FITS.

Słuchawki Logitech G FITS

Jak podaje serwis 91mobiles, powinniśmy mieć do czynienia z całkowicie bezprzewodowymi słuchawkami, których głównymi cechami będzie oświetlenie ambientowe oraz przynależność do linii „G” – skierowanej do graczy. Z uzyskanych zdjęć również możemy się dowiedzieć, że w zestawie znajdziemy adaptery (prawdopodobnie lightspeed) USB typu A oraz USB-C. Pozwoli to na podłączenie słuchawek do większości sprzętów przeznaczonych do słuchania muzyki i oczywiście grania.

"Logitech G FITS - słuchawki TWS do muzyki i grania"

Logitech G FITS - wygląd

Jak zapatrujecie się na wyżej wymieniony produkt marki Logitech? Firma już raz próbowała swoich sił ze słuchawkami TWS (Logitech Zone) i zakończyło się to sromotną klęską. Poprzednie słuchawki choć były całkiem dobrym produktem, to cena oscylująca w okolicy półtora tysiąca (!) złotych zdecydowanie przekreśliła szanse na udaną sprzedaż Logitech Zone. Czas pokaże, jak będzie tym razem.

Źródło: 91mobiles

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  holdmybeerandwatch
  0
  Oprócz produktów dla graczy, Logitech jest poważnym graczem na rynku sprzętu biurowego. Niektórzy znają tą firmę bardziej z tej strony. To tak gwoli ścisłości. A lepiej wypuścili by następcę g600, najlepiej w wersji bezprzewodowej. I jakąś podkładkę z rgb, wiadomo rgb=więcej gigaherców.
  • avatar
   shelby320
   0
   Słuchawki to UE Fits w ciuszkach logi i z 2.4 GHz na pokładzie. Jeżeli nic nie zmienią w układzie DSP to dostaniemy sprzęt ciut niedomagający w obecnych czasach. Będzie fajnie współpracował z funkcją HRTF zaszytą w większości gier, ale do muzyki będzie słabo. Ich największą zaletą jest coś co nazwaliście podświetleniem ambientowym a w rzeczywistości jest światło UV slużące do utwardzania tipów tych słuchawek w celu idealnego dopasowania do ucha, stąd nazwa Fits.

   Biorąc pod uwagę cenę UE Fits oscylującą w okolicach 159 USD można przewidzieć, że gamingowy marketing i 2.4 GHz dobiją cenę do 199 USD, czy między 800 a 1000 złotych
   • avatar
    DDragonDD
    0
    A miało być tak pięknie.... Brak ładowania bezprzewodowego to pierwszy ogromny minus. Drugi jeszcze większy - na stronie producenta już jest pełne info - tylko USB A będzie adapterem - to z USB-c to przejściówka... Sumując ich długość od razu można powiedzieć "mają rozmach sk.......". Już widzę te pięknie łamiące się końcówki gdy o coś się lekko zahaczy przy graniu na fonie xD