Gry komputerowe

Metro: Last Light Redux za darmo. Bez haczyków, ale się pośpiesz

przeczytasz w 1 min.

Jeśli lubisz zgarniać darmowe gierki to zajrzyj do sklepu GOG. Przynajmniej jeśli nie masz w kolekcji Metro: Last Light Redux, bo właśnie tę grę udostępniono.

Metro: Last Light Redux za darmo na GOG

Jeszcze przed świętami na GOG wystartowała zimowa wyprzedaż. Daje ona szansę na zakupy w zauważalnie niższych cenach, ale poza tym co pewien czas pojawiają się też oferty specjalne, dzięki którym można przypisać do swojego konta darmową grę. Wcześniej były to Prison Architect i Brigador: Up-Armored Edition, teraz padło na coś zdecydowanie głośniejszego.

Bez cienia wątpliwości można określać tak Metro: Last Light Redux. Zainteresowani? Jeśli tak to gra dostępna jest na GOG za darmo przez 48 godzin, do 1 stycznia do godziny 15:00.

Można było zebrać cały pakiet

Brzmi znajomo? Nie dalej jak kilka dni temu na Epic Games Store można było zdobyć za darmo Metro: 2033 Redux. Wraz z Metro: Last Light Redux stanowią one pakiet Metro Redux, bo obydwie gry są odświeżonymi wersjami oryginałów z lat 2010 oraz 2013. Bez wydawania choćby złotówki dało się zatem zebrać naprawdę smakowity kąsek.

Bo i będące tu bohaterem Metro: Last Light Redux, podobnie jak inne odsłony tej serii, zebrało naprawdę wysokie oceny. To strzelanka, która może pochwalić się wciągającą fabułą i świetnym klimatem, a dodatkowo w odświeżonej wersji można liczyć też na znacznie lepszą oprawę graficzną.

Źródło: gog

Warto zobaczyć również:

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  deseczka
  5
  GoG coś ledwo chodzi, chyba jest zainteresowanie. :-D
  • avatar
   greghostor
   -1
   Ta gra może jest i dobra ale ma 2 wady - liniowośći kameralność.
   • avatar
    8leon898d
    -16
    Po pięciu latach zdecydowałem się porzucić poprzednią pracę, która zmieniła mój sposób życia. Ostatnia wypłata to 9000 $ ... Wspaniałe jest to, że mam więcej czasu dla członków mojej rodziny. # $% $ to sam, o co chodzi ...

    workreviews10.com
    • avatar
     4ahmedah1998q
     0
     Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię....

     workreviews10.com