Gry komputerowe

Epic Games Store znów zachwyca - doskonała strzelanka udostępniona za darmo

przeczytasz w 1 min.

Metro: Last Light Redux to jedna z dwóch gier, jakie przez najbliższy tydzień będzie rozdawał Epic Games Store. Chętnych do skorzystania z promocji raczej nie zabraknie.

Metro: Last Light Redux do pobrania na Epic Games Store

Podsumowując miniony rok i przedstawiając bardzo dobrze rokujące statystyki, zarządzający Epic Games Store obiecali, że również w kolejnych miesiącach będą systematycznie kusić darmowymi grami. Zgodnie z harmonogramem dziś miało zostać udostępnione For The King i tak też się stało. To dość ciekawe połączenie strategii i roguelike, ale mało kto określi ten tytuł mianem hitu.

Co innego Metro: Last Light Redux. Tak, niespodziewanie jednocześnie do zgarnięcia za darmo oddano właśnie te propozycję. Tu nie potrzeba dodatkowych wyjaśnień, mowa w końcu o bardzo dobrze znanej, ale i cenionej serii strzelanek. Dopisek Redux przypomina, że jest to ta lepsza wersja gry i to dosłownie, bo usprawniona pod względem technicznym i wizualnym.

Obydwie wymienione gry można przypisać do swojego konta do 11 lutego do godziny 17:00. Wtedy zostaną zastąpione przez Halcyon 6: Starbase Commander.

Epic Games Store darmowe gry

Epic Games Store podarował graczom cały pakiet Metro Redux

Być może niektórzy pamiętają, że nie jest to pierwszy prezent związany z uniwersum Metro, o jaki pokusił się Epic Games Store. Kilka tygodni temu rozdawano Metro: 2033 Redux. Obydwie gry składają się na pakiet Metro Redux, będąc odświeżonymi wersjami oryginałów z lat 2010 (Metro: 2033) oraz 2013 (Metro: Last Light).

Źródło: Epic Games Store

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PerfectDAY
  3
  Trzeba się powoli zaprawiać, Stalker 2 coraz bliżej.
  • avatar
   develoop
   2
   Nie dawno na GOG dawali za darmo Metro Last Light, ale na Epicu też chętnie sobie dodam, dzięki.
   • avatar
    adamgr
    1
    Ostatnio grałem w Exodusa kupionego za 20 zł (z po obniżce o 40 zł bon) na Epicu.
    Naprawdę bardzo fajna gra i czasem zwyczajnie stałem z reszta ekipy by posłuchać ich dialogów które opowiadały prawdziwe historie i rozważania a nie jedno zdawkowe zdanie.
    Po wyjechaniu pociągiem z Moskwy stałem chyba 10 minut na przodzie lokomotywy napawając się widokiem zaśnieżonych lasów i słuchając opowiadań :)
    • avatar
     baca130
     -3
     No to mam dwa Reduxy, grałem chwilę w 2033 ale jakoś ten styl nie przekonał mnie, nie sama gra a raczej GUI i sterowanie psuło zabawę.
     • avatar
      Marucins
      -4
      Epic Games Store znów zachwyca - doskonała strzelanka udostępniona za darmo
      UDOSTĘPNIONA - czas teraźniejszy, dokonany
      A w artykule że dopiero od 11. Narailiśmy na jakieś wyboje :)