• benchmark.pl
 • Gry
 • Posiadaczom Xbox opadnie szczęka. Inni będą mogli tylko pozazdrościć
Gry

Posiadaczom Xbox opadnie szczęka. Inni będą mogli tylko pozazdrościć

przeczytasz w 2 min.

Microsoft potwierdził pojawiające się ostatnio doniesienia sugerujące mocne uderzenie firmy na targach Gamescom 2023. Wedle obietnic gracze powinni szykować się na ogrom atrakcji.

Microsoft pojawi się w Kolonii nie pierwszy raz. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, w tym roku postarają się o największe stoisko w swojej historii związanej tą imprezą cyklicznie odbywającą się w Niemczech. Odwiedzający (a także śledzący relacje online, chociaż ci w nieco mniejszym stopniu) mają otrzymać mnóstwo smakowitych kąsków. Pojawi się przynajmniej kilka pozycji z listy najbardziej oczekiwanych gier 2023 r.

"To fani sprawiają, że Gamescom jest największym wydarzeniem gamingowym na świecie i cieszymy się, że będziemy mogli powitać was w tym roku największym stoiskiem, jakie kiedykolwiek mieliśmy na targach Gamescom. Odwiedzający będą mogli doświadczyć ogromnej liczby ekscytujących nowych gier, które pojawią się na Xbox, PC i w Game Pass, możliwości robienia fantastycznych zdjęć i cieszyć się powrotem Xbox FanFest."

Największe stoisko w historii Gamescom

Gracze, którzy pojawią się na imprezie będą mogli spędzić czas przy stoisku z ponad 30 grami spod skrzydeł Microsoft. Chociaż kolejki wydają się nieuniknione, nieco zmniejszać może je fakt przygotowania ponad 150 stanowisk.

Nie zanosi się na to, aby zaserwowano graczom wyłącznie mniejsze i znane już produkcje. Z ujawnionych informacji wynika, że można będzie z bliska przyjrzeć się tak gorączkowo wyczekiwanym tytułom jak S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl od ukraińskiego GSC Game World, PAYDAY 3 tworzonemu przez Starbreeze Studios czy Cyberpunk 2077: Phantom Liberty polskiego CD PROJEKT RED. Pojawią się też gry powstające w ramach programu ID@Xbox wspierającego niezależnych twórców.

Nie zabraknie również pokazów i to coś, na co będą czekać także śledzący imprezę w domach, przez Internet. W tym kontekście Microsoft też stawia na mocne karty. Ma zaprezentować m.in. Starfield od Bethesda Game Studios, wyścigi Forza Motorsport od twórców z Turn 10 Studios oraz strategię Ara: History Untold, nad którą pracuje Oxide. Będą też promowane nowości do już wydanych gier, w tym The Elder Scrolls Online i Microsoft Flight Simulator.

Kiedy Gamescom 2023?

Targi Gamescom 2023 odbędą się już wkrótce. Imprezę zaplanowano na dni 23-27 sierpnia. Dla zwiedzających drzwi hal otworzą się 24 sierpnia.

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  0
  Posiadacze PS5 pewnie jedzą teraz zupę i pokazują kciuk w górę. Brawo X'y :)
  • avatar
   malyperelka
   -4
   Nie jestem posiadacze X-box. Jestem posiadaczem skromnego laptopa.
   Szczęki od kilku dni nie mogę pozbierać.
   Od tego momentu moje życie zmieniło się diametralnie.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login