Gry komputerowe

Grałeś w Halo Infinite, Forza Horizon 5 lub Age of Empires IV na PC? Microsoft ma dla Ciebie niespodziankę

przeczytasz w 1 min.

Xbox Game Pass cieszy się sporym zainteresowaniem, a Microsoft pracuje nad tym, by przyciągać kolejnych graczy – nie tylko nowymi produkcjami, ale też promocjami. Tym razem przygotował ciekawą ofertę dla tych, którzy jeszcze nie korzystali z Xbox Game Pass.

Użytkownicy pecetów mogą otrzymać darmowy dostęp do PC Game Pass na 3 miesiące. Wystarczy tylko, że zagrali w jedną z trzech wskazanych gier na komputerze do 28 lutego 2022 roku, byli wówczas zalogowani na swoim koncie Microsoft i są nowymi użytkownikami usługi. Jak można wyczytać na stronie promocji:

Dziękujemy za grę i wspieranie sukcesu naszych najnowszych gier na PC od Xbox Game Studios! Jeśli grałeś w Halo Infinite, Forza Horizon 5 lub Age of Empires IV na komputerze od ich premiery do 28 lutego 2022 roku, dajemy Ci trzymiesięczną wersję próbną subskrypcji PC Game Pass (tylko dla nowych członków), aby okazać nasze uznanie.

Wystarczy tylko zgłosić się i skorzystać z oferty na tej stronie - promocja kończy się 12 kwietnia 2022.

Po zakończeniu 3-miesięcznego okresu próbnego zostanie naliczona stawka członkowska  warto pamiętać, żeby anulować subskrypcję wcześniej, jeśli jednak stwierdzisz, że to jednak nie dla Ciebie.

Źródło: xbox.com

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  lothar
  2
  Link nie działa
  • avatar
   nevermind
   2
   Coś mu tu nie gra, dają 3 miesiące gratis game pass dla osób które zagrały w jedną z 3 gier ale jednocześnie zastrzegają, że jest to opcja tylko dla nowych członków! WTF??? To albo miałem już game passa i grałem w jedną z tych gier ale nie miałem i tym samym nie mogłem grać.
   • avatar
    maziarzek
    1
    Ulatowska nawet nie potrafi linku wkleić. Poziom benchmarka utrzymany.