• benchmark.pl
 • Gry
 • Minecraft - patch 1.20 doda do gry kilka ciekawych elementów, w tym... wielbłądy
Gry

Minecraft - patch 1.20 doda do gry kilka ciekawych elementów, w tym... wielbłądy

przeczytasz w 2 min.

Podczas Minecraft Live 2022 zapowiedziano mnóstwo nowości, które ucieszą fanów gry Minecraft. Wiemy, co pojawi się w patchu 1.20 i który mob zyskał największe uznanie wśród głosujących.

Minecraft 1.20 - jakie nowości przyniesie patch?

Wczoraj wieczorem odbył się zapowiadany miesiąc wcześniej event Minecraft Live 2022. Mojang wraz z Microsoftem przygotowali dla fanów gry kilka ciekawych zapowiedzi związanych z marką. Między innymi pojawiły się informacje o zmianach, jakie przyniesie patch 1.20 w Minecraft.

Zapowiedziano między innymi nowe skórki graczy, czyli Makene, Efe, Noor, Ari, Sunny, Zuri oraz Kai. W grze pojawią się też wielbłądy, które będą pozwalały przemieszczać się dwóm osobom. Będą na tyle wysokie, że żaden wrogi mob nie będzie mógł dosięgnąć siedzącego na nich gracza.

W wersji 1.20 pojawią się też wiszące znaki oraz nowe półki na książki, w których będzie można przechowywać w tym samym momencie do 6 tomów. Ciekawą nowością będą bambusowe bloki, które będzie można wykorzystać do budowania, ale też do skonstruowania tratwy. Oczywiście to nie wszystko - Mojang nie ujawnił wczoraj wszystkich nadchodzących zmian, zatem na dalsze informacje trzeba będzie jeszcze poczekać.

Mob Vote 2022 - kto zwyciężył w głosowaniu?

Użytkownicy mogli oddać głos na jednego z trzech mobów: Sniffera, Rascala i Tuff Golema. Zwycięzcą został Sniffer, którego jajo można znaleźć w podwodnych ruinach, a następnie pomóc mu się wykluć. Razem z nim w grze będą pojawiać się unikatowe rośliny.

Zgodnie z opublikowanymi wynikami, głos na niego oddało 55,1% głosujących. Na drugim miejscu znalazł się Rascal, z wynikiem 27,7%.

Minecraft Live 2022 - transmisja z wydarzenia

Krótkie podsumowanie wydarzenia możecie obejrzeć poniżej:

Natomiast transmisja całego eventu znajduje się tutaj:

Źródło: youtube, minecraft.net

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  JanuczekSzopen
  -4
  Mam do ciebie pytanko. Czy chciałbyś zarobic nawet 100 milionow$? Na pewno tak! Pozwól ze się przedstawię najpierw! Oto jestem ja Jan Szopen światowej sławy ekspert rynku kryptowalut, wielki autorytet co potwierdzają dziesiątki najbardziej prestiżowy h nagrod rynkowych! Tylko na handlu kryptowalutami zarobilzym jiz 125 milionów$ stając się jednym z najbogatszych ludzi s Polsce!
  Tak odpowiedz brzmi kryptowaluty! Kryptowaluty Aa droga do sukcesu, nazywane złotem XXI wieku! Kryptowaluty z każdego robią multikionera!
  Mam dla ciebie propozycje nie di odrzucenia! Zarejesteujnsie w aplikacji Crypto com na telefonie i skorzystają z mojego kodu polecajacego a dostaniesz ode mnie az 25$ w kryptowalucie cro na pierwsze inwestycje!!
  To pewna kasa za darmochę ode mnie dla ciebie!! A oto upoważnienie moje! Upoważniam firmę Crypto Com do obciążenia mojego rachunku w cro aby każdy kto wykorzysta mój kod dostał 25$ w cro! Podpisano Jan Szopen!
  Wykorzystaj ten kod i kup pierwsze kryptowaluty już dzis i dołącz do nas ludzi obrzydliwie bogatych!!!
  Janjuz mam wszystko! Wielka posiadłość z pięcioma podgrzewanymi basenami, cztery najdroższe elektryczne Tesle, piec najdroższych telewizorów 8K, dobkazddgo z nich kina domowe 1000 Wa!t
  A wokół mnie najpiękniejsze kobiety z całego świata z którymi się zabawiam codziennie!
  Ty tez morzesz żyć jaknkrol!!!! Tylko wykorzystaj
  mój kod!!!! Jak najszybciej!! !!’nnb n!!!!!!! Oto mój kod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  jjey2xxs9c
  • avatar
   HD4870
   0
   Survivalcraft ma wielbłądy od 2013 roku.