Kontrolery do gier

Mortal Kombat X z własnym padem do PS4 i Xbox One - tak się prezentuje

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
17 komentarzy Dyskutuj z nami

Okazuje się, że na targach CES 2015 pojawiły się nie tylko nowości z rynku mobilnego, ale również bardzo łakome kąski dla graczy.

Mortal Kombat X pad

Okazuje się, że na targach CES 2015 pojawiły się nie tylko nowości z rynku mobilnego, ale również bardzo łakome kąski dla graczy. Z pewnością zatrzymają się tutaj ci, którzy czekają na debiut Mortal Kombat X.

Już jakiś czas temu pojawiły się informacje, iż tytuł ten doczekać może się dedykowanych kontrolerów, o czym zresztą Wam pisaliśmy. W las Vegas zaprezentowana została jego finalna wersja, która już za kilka tygodni trafić ma w ręce graczy. Jednocześnie dowiedzieliśmy się też czegoś bardzo ważnego.

Początkowo sądzono, iż pad dostępny będzie jedynie pod PlayStation 4Xbox One. Firma PDP, która zajmuje się przygotowaniem gadżetu, zapowiedziała jednak, że będą mogli skorzystać z niego również właściciele konsol poprzedniej generacji od Sony i Microsoftu.

Przejdźmy jednak do najważniejszego, a mianowicie tego, jak pad się prezentuje. Tego dowiedzieć możecie się z poniższego materiału wideo. Warto jeszcze dodać, że urządzenie kosztować ma około 35-50 dolarów.


Kontroler pojawić ma się w sprzedaży w okolicach premiery samej gry. Ta będzie miała miejsce 14 kwietnia, a prócz wersji na konsole Xbox OnePlayStation 4 oraz Xbox 360 i PlayStation 3 pojawi się również ta na PC.

Źródło: youtube, zougla

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Zamiast tego pada powinni dawać joystic jak był na automatach :D
  6
 • avatar
  Palmoster
  Bez sensu...
  5
 • avatar
  Czaszka
  Wygląda jak pad od SEGA Genesis/Mega drive.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Plastic is fantastic
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Do bijatyk musi byc arcade stick
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  O matko, a za chwile pojawi sie MK z wlasna konsola ??? Prosze...
 • avatar
  Konto usunięte
  gantrithor polecam mortal kombat deadly alliance, jak tam wciskając losowe przyciski zrobisz 60 % combo(zwłaszcza te ze zamianą stylu) to masz niezłego farta i możesz grać spokojnie w totka ;) , ale fakt te nowe części są uproszczone... :( , ale i tak nic nie przebije serii tekken pod względem losowych przycisków Press random button to win...
  Apropo wzmacnianych padów sądzę, że powinni takie wydać dla gry dark souls :) (chociaż pady od xbox, są dość wytrzymałe same z siebie, a te z 1 serii to jak nokia 3310... )
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie mają już czego wymyślać, bezsensowny pomysł ;/
 • avatar
  Konto usunięte
  wygląda jak za 10zł :I Taki plastik dziwny.
 • avatar
  Konto usunięte
  Do bijatyk musi byc arcade stick