Gry

Mount & Blade II zmierza też na konsole

przeczytasz w 1 min.

Z wypowiedzi TaleWorlds możemy wnioskować, że gra Mount & Blade II: Bannerlord jest tworzona z myślą właśnie o nich.

Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord, a więc kontynuacja niepozornej gry z 2005 roku, która zyskała spore uznanie wśród graczy, to wciąż jedna wielka tajemnica. Wiemy, że tytuł powstaje, wiemy, że podstawy rozgrywki mają pozostać niezmienione i wiemy też, że nowy silnik graficzny zagwarantować ma znacznie lepszą oprawę wizualną.

Możemy zatem spodziewać się specyficznego połączenia gry akcji, strategii i RPG w średniowiecznych, rycerskich klimatach. Tyle tylko, że większego i ładniejszego. Twórcy pozostają bardzo tajemniczy, ale w ostatnim wywiadzie z jedną z tureckich redakcji główny projektant gry ujawnił, że w przeciwieństwie do pierwowzoru trafi ona także na konsole.

Ta informacja może być dla wielu sporym zaskoczeniem. Armagan Yavuz, wspomniany już główny projektant w studiu TaleWorlds Entertainment, na tym jednak nie skończył. Z jego wypowiedzi możemy wnioskować, że gra Mount & Blade II: Bannerlord nie tylko trafi na konsole, ale wręcz jest tworzona z myślą właśnie o nich.

Niestety Turcy nie ujawnili o jakich platformach jest tutaj mowa. Można się jednak domyślać, że ekipa TaleWorlds będzie chciała wydać swoją produkcję na pecetach oraz konsolach ósmej generacji, a więc PlayStation 4Xbox One.

Kiedy premiera? Cóż, tego Yavuz także nie chciał zdradzić.

Źródło: TuruncuLevye, TaleWorlds

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  marinz
  2
  Mam w Warbanda rozegranych 200h. Oby nie zmarnowali potencjału tej gry bo ta seria jest dla mnie świetna :)
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   R.I.P M&B :( Liczyłem na tą grę bo w Warband mam ponad 300h przegrane a i nadal wychodzą mody. I znowu konsole wszystko psują :( Fani są zdruzgotani pewnie tą wiadomością.
   • avatar
    Konto usunięte
    -3
    Nie wiem co macie do konsol? Gdyby nie konsole to żadnej gry by nie było. Tej też nie.