Internet

Musk przygotowany na walę z Zuckerbergiem. Planuje transmisje

przeczytasz w 2 min.

Walka MMA Musk vs Zuckenberg to już z lekko nieświeży żart, który Elon Musk postanowił przywrócić do życia. Miliarder zdradził światu swój plan treningowy i obiecuje transmisję spotkania.

Pomysł walki w klatce pomiędzy Elonem Muskiem a Markiem Zuckerbergiem został wywołany przez właściciela SpaceX. 20 czerwca, na ówczesnym Twitterze (poprzednia nazwa serwisu społecznościowego X) Elon Musk zamieścił wiadomość, w której rzucił Zuckenbergowi rękawicę. Ten podjął ją ochoczo, ale jak dotychczas wszelkie zapowiedzi były pozbawione konkretów. 

Walka Musk vs Zuck

Zaczepka Muska trafiła na podatny grunt, ponieważ właściciel Facebooka zdobył w tym czasie uwagę internatów relacją ze swoich treningów jujitsu.  

Nie było więc wyjścia i już następnego dnia Zuckerberg poprosił przeciwnika o “wysłanie lokalizacji” w której stoczą walkę. Musk nie odpuścił i wskazał “Vegas Octagon”. Miejsce to jest słynną halą widowiskową, w której organizowane są mistrzowskie walki w mieszanych sztukach walki (MMA). 

Od tego momentu perspektywa bijatyki w klatce pomiędzy 51-letnim Muskiem a 39 – letnim Zuckerbergiem stała się tematem niezliczonych żartów.  

Stanowił też niewątpliwą reklamę portali społecznościowych należących do obydwu zainteresowanych.  

Zapowiedź transmisji walki MMA Musk vs Zuck 

Obecnie świat zapomniał już o temacie, ale nie uczynił tego Elon Musk. Przywrócił do życia plany spotkania z Zukerbergiem w klatce informując, że rozpoczął pewną formę treningu. 

Podnoszę ciężary przez cały dzień, przygotowując się do walki. Nie mam czasu na ćwiczenia, więc zabieram je do pracy. - napisał Musk.

Widomość zyskała zainteresowanie, a internatuci szybko przypomnieli sobie, że miliarder miał rozważyć budowę formy dopiero, kiedy perspektywa potyczki stanie się realna. Musk nie zaprzeczył oraz dodał kolejną oszałamiającą informację. Zapowiedział, że spotkanie z Zuckerbergiem będzie transmitowane na platformie X.

Walka Zuck kontra Musk będzie transmitowana na żywo na X. Cały dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne dla weteranów. - Elon Musk.

Mark Zuckerberg nie odniósł się dotychczas do tych planów i niewykluczonym pozostaje, że w ten sposób Musk tylko promuje serwis X.

Walka Musk vs Zuck napędza platformę X 

Po Musk stanął w obliczu ucieczki użytkowników. Jest to problem, ale niekoniecznie sprzeczny z planami miliardera. Przyznaje on, że kupił Twittera jako drogę do celu, którym od zawsze był serwis X. W ten sposób chciał oszczędzić sobie wysiłku wprowadzania na rynek zupełnie nowego portalu społecznościowego. Nie martwi go więc niedawny spadek ilości użytkowników.  

Zamierza pozyskać nowych, których zainteresuje portal o zupełnie innym charaterze. Ma łączyć w sobie funkcje komunikatora, serwisu społecznościowego, ale także platformy zakupowej. Zapowiedź transmisji spotkania w klatce z właścicielem Facebooka i Instagrama jest adekwatna do tych planów, s Musk od dawna wykorzystuje ten temat niczym materiał promocyjny.

Źrodło: X (kiedyś Twitter)

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  develoop
  11
  Żenada tego fejmu osiągnęła maksymalny poziom...
  • avatar
   awesome1337
   2
   musk ma zerowe szanse lol
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Jedno jest pewne: nikt nie miałby szans z Rutkowską w pojedynku na ilość błędów w artykułach.
    • avatar
     energysnakePL
     1
     Mają pieniądze, ale obaj wyglądają jak gunwo :D
     • avatar
      brudney
      1
      Dwóch jełopów w klatce, może żaden z nich nie wyjdzie? Jeśli jednak miałbym obstawiać, to spaślak muskacz dostanie niezłe lanie :D
      • avatar
       biuro74
       1
       Runda 1: popychanie, runda 2: okladanie z liscia, runda 3: silowanie sie w parterze. Moze Najman bedzie sedziowal i komentowal ? :) Bedzie jak zwykle: w necie sie po*ygaja, a ogladalnosc bedzie i tak duza.
       • avatar
        robertmo
        0
        chyba sie obaj szykują na prezydenturę
        • avatar
         tomto
         0
         Serio, błąd w tytule artykułu ... "Musk przygotowany na walę z Zuckerbergiem"
         Co to jest "wala"
         • avatar
          MrTim
          0
          MMA to stan umysłu. Dwóch debili będzie się bić w klatce.

          Witaj!

          Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
          Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

          Połącz konto już teraz.

          Zaloguj przez 1Login