Gry

Na Shadow Warrior 2 nie będziemy już długo czekać

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Studio Flying Wild Hog podało przybliżoną datę premiery Shadow Warrior 2.

Z oczywistych względów polskie gry wywołują u nas większe emocje. Oczywiście również od nich wymagamy odpowiedniej jakości. Wkrótce sprawdzimy czy prezentuje ją Shadow Warrior 2.

O produkcji szykowanej przez studio Flying Wild Hog powiedziano i napisano już wiele. Cały czas zagadką pozostawała jednak data premiery. Zagadką, która została teraz częściowo rozwiązana. Wciąż nie wiemy kiedy dokładnie Shadow Warrior 2 zadebiutuje, ale można mieć pewność, że nie będziemy długo na to czekać.

Gra ma zostać oddana w ręce graczy najpóźniej za dwa miesiące. Oznacza to, że w najgorszym przypadku poczekać trzeba będzie do początku października. Trzeba jednak zaznaczyć, iż mowa tutaj o wersji PC. Nie jest jasne kiedy gra pojawi się na konsolach Xbox One i PlayStation 4, bo z myślą o tych platformach także jest przygotowywana.

Shadow Warrior 2

Tym, którzy o Shadow Warrior 2 jakimś trafem jeszcze nie słyszeli wyjaśnić wypada, iż jest to następca Shadow Warrior z 2013 roku. Mowa tutaj o niezwykle dynamicznej grze akcji/strzelance, w której z pewnością nie będzie miejsca na nudę. Lubiący rozgrywkę z niezliczonymi hordami przeciwników i bogatym arsenałem bawić powinni się tutaj doskonale.


Źródło: DevolverDigital

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  Jedna z lepszych gier FPS typu 'masowy mord', ma też swój specyficzny humor, wszystko w klimacie na dalekim wchodzie, pierwsza odsłona była dobrze zoptymalizowana mimo tak wielu obiektów poruszających się w ładnej oprawie graficznej, część druga wygląda na godną kontynuacje :)
  5
 • avatar
  wizard2233
  Grałem w jedynke, bardzo mi sie podobała grafika od której po dłuższym czasie gry bolały oczy, nie wiem jak będzie teraz ale polecam okulary dla graczy.
  -2
 • avatar
  stalkerpl
  bezmyślna siekanina, nie ma na co czekać
  -7
 • avatar
  czorcik696
  4:23 "demonic rod". Jakiś taki tani humor.