Komputery

Konferencja [email protected] już w najbliższy czwartek

przeczytasz w 1 min.

Na tegorocznej konferencji [email protected] powinniśmy zobaczyć nowości z linii back-to-school oraz nowego działu biznesowego.

Już w najbliższy czwartek w Nowym Jorku odbędzie się konferencja [email protected], na której firma Acer zaprezentuje swoje najnowsze produkty i rozwiązania techniczne.

Tegoroczna konferencja [email protected] rozpocznie się o godzinie 11:00 czasu lokalnego (czyli o 17:00 czasu w Polsce) i poprowadzi ją CEO firmy Acer - Jason Chen. Zainteresowani będą mogli śledzić transmisję na żywo na tej stronie.

Wprawdzie producent jeszcze nie ujawnił co dokładnie zaprezentuje na czwartkowej konferencji, ale przede wszystkim powinniśmy oczekiwać urządzeń dla uczniów z linii back-to-school oraz rozwiązań z nowego działu biznesowego. Spodziewamy się premier takich sprzętów jak: Switch Alpha 12, Tab 8 S, Iconia Tab 10 A3-A40, Iconia One 7 B1-780.

Tak się składa, że będziemy obecni na imprezie i będziemy prowadzić relację na żywo – zarówno na stronie benchmark.pl, jak i na naszym kanale na Twitterze. Zostańcie więc z nami :)

Źródło: Acer, inf. własna

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!