Gry komputerowe

Nowa polska gra pozwoli zostać wodzem orków

przeczytasz w 1 min.

Orc Warchief: Strategy City Builder to kolejna polska gra, która chociaż nie będzie produkcją AAA, to ma szanse wzbudzić zainteresowanie niejednego gracza.

Orc Warchief: Strategy City Builder pozwoli zostać wodzem orków

Wprawdzie wciąż żyjemy Cyberpunk 2077 oraz niepokojącymi doniesieniami na temat Dying Light 2, ale w tle uwijają się również mniejsze polskie studia. Chociażby G-DEVS.com, które w kończącym się tygodniu zapowiedziało grę Orc Warchief: Strategy City Builder. I patrząc na pierwsze informacje dotyczące rozgrywki trzeba przyznać, że tytuł dobrano tutaj naprawdę trafnie.

Orc Warchief: Strategy City Builder to strategia, w której gracze wcielą się w młodego i żądnego krwi wodza orków. Głównym celem będzie poprowadzenie swoich podwładnych do odzyskania utraconych kiedyś ziem i budowanie potęgi rasy orków. Poza pozyskiwaniem zasobów trzeba będzie zająć się również budowaniem, wytwarzaniem broni i polowaniami w celu zdobycia żywności. Istotną częścią rozgrywki będą walki, bo to finalnie od nich zależeć będzie ewentualny sukces.

Pierwszy zwiastun Orc Warchief: Strategy City Builder

Orc Warchief: Strategy City Builder powstaje z myślą o PC. Data premiery gry nie została jeszcze ustalona, ale już teraz ma ona swoją kartę na platformie Steam.

Co sądzicie? Jest potencjał?

Źródło: ThePlayWay

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Masowski
  1
  wygląda ciekawie. ciągle czekam na coś strategicznego-ekonomicznego-wojennego :) coś jak twierdza kiedyś.
  • avatar
   Dzentel
   -1
   pffff co za gniot... czcionka tytułu jak z warcrafta 1:1; orkowie taki mix niby warcraft ale kolorystyka z lotr, ludzie wyglądają jak z późnego średniowiecza, kolejny bdzurny city builed dla leniwców pozbawionych IQ, kiedy ukaze się jakiś wciagajacy RTS z zapleczem esportowym??? ; /