Gry mobilne

Nowe gry z serii Titanfall trafią na Androida oraz iOS

przeczytasz w 1 min.

Nie znaczy to jednak, że rozgrywka przypominać będzie tę z konsol czy PC.

Titanfall

O tym, jak duży sukces osiągnęło Titanfall można dość długo dyskutować. Fakty są jednak takie, że gra doczeka się kontynuacji, a plany co do wykreowanego uniwersum wyglądają na coraz ambitniejsze.

Respawn Entertainment poinformowało właśnie o nawiązaniu współpracy ze studiem Nexon. Jej efektem mają być nowe gry sygnowane marką Titanfall, które przeznaczone będą na urządzenia mobilne. Konkretów nie ujawniono, ale pojawiła się wzmianka, iż mowa o smartfonach i tabletach pracujących pod kontrolą systemów Google Android oraz Apple iOS.

Co ciekawe, przy pracach pomagać ma, a właściwie wziąć na siebie znaczną ich część, Particle City, a więc studio, którego współzałożycielem jest Vince Zampella, CEO Respawn Entertainment.

Najbardziej nurtujące pytanie związane jest naturalnie z tym, jak wyglądać będzie rozgrywka. Bardzo prawdopodobne, że zobaczymy coś innego niż na konsolach czy PC.

„Myślę, że mamy kilka ciekawych pomysłów, ale nie chcemy o nich mówić już teraz. To jednak raczej inna część uniwersum, zerknięcie za jego kulisy na to, co niekoniecznie ujawnione zostało w głównej grze.” - Vince Zampella

Pierwsza gra z Titanfall w nazwie pojawić ma się na urządzeniach mobilnych w przyszłym roku.

Źródło: vg247, titanfall

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!