• benchmark.pl
 • newsy
 • NVIDIA w poniedziałek pokaże coś ciekawego - zobacz transmisję na żywo

NVIDIA w poniedziałek pokaże coś ciekawego - zobacz transmisję na żywo

przeczytasz w 1 min.

Nowa grafika, Tegra, a może coś jeszcze?

NVIDIA CEO Jen-Hsun Huang

Targi CES 2013 rozpoczynają się oficjalnie dopiero we wtorek 8 stycznia, ale gorączka konferencji przed CES już trwa. Na jedną z nich każdy ma zapewniony wstęp. Co prawda tylko wirtualnie, ale dzięki temu usłyszymy nowości z pierwsze ręki. Zapraszamy was na transmisję prezentacji NVIDII, która będzie miała miejsce w poniedziałek 7 stycznia o 5 rano. Cóż takiego pokaże NVIDIA?

Jak zwykle oficjalnie nic nie wiadomo do momentu rozpoczęcia transmisji. Ale możemy pogdybać. NVIDIA zapowiada prezentację nowych technologii mobilnych Tegra, innowacji w branży gier komputerowych. Pokaże także "wykorzystywane w motoryzacji zaawansowane systemy informacyjno-rozrywkowe i technologie cyfrowych wskaźników". Tyle wiemy. Przypomnijmy sobie teraz o czym ostatnio mówiło się dużo na benchmarku i w Internecie. O nieoficjalnej specyfikacji NVIDIA Tegra 4, kartach graficznych GeForce GTX 660 SE i technologiach GRID. Nie rozminiemy się zatem zbytnio z prawdą, twierdząc, że prawdopodobnie jedno lub więcej z tych rozwiązań mamy szanse zobaczyć na CES 2013.

NVIDIA CES 2012 stoisko wystawowe
Tak było rok temu.

Transmisja na żywo już w poniedziałek na witrynie Nvidia. Kto nie zdąży lub zaśpi będzie mógł odtworzyć przekaz jeszcze przez kolejne 7 dni.

Źródło: NVIDIA

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Madzina
  4
  "na witrynie Vvidia."
  chyba nVidia :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   No to się obejrzy
   • avatar
    Marucins
    0
    Kto by przypuszczał - mini konsola :)