Gry

Obszerna prezentacja Far Cry 5

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Pojawia się świetna okazja do sprawdzenia, jak prezentuje się Far Cry 5. Potrzeba do tego chwili wolnego czasu, ponieważ opublikowane wideo trwa ponad 1,5 godziny.

Ubisoft lubi dużo opowiadać o swoich grach, często promuje je też materiałami wideo. Tylko niekiedy pojawiają się jednak tak obszerne prezentacje, z jaką mamy do czynienia właśnie teraz.

Producent przeprowadził długą transmisję prezentującą rozgrywkę w Far Cry 5. Zapis z wydarzenia trafił do sieci, dzięki czemu każdy zainteresowany rzucić może okiem na to, jak wygląda tutaj zabawa. Potrzeba do tego chwili wolnego czasu, ponieważ wideo trwa ponad 1,5 godziny.

Dzięki temu pojawia się jednak okazja do przyjrzenia się kilku elementom zabawy, w tym polowaniom na dziką zwierzynę i rzecz jasna starciom z oponentami, przedstawicielami organizacji przestępczej działającej pod płaszczykiem groźnej sekty religijnej.


Przypominamy, że po niedawnej zmianie planów Far Cry 5 zadebiutuje 27 marca 2018 roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Ubisoft US

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BladeS
  Na 3 czesci sie zatrzymali , widac brak pomyslow
  2
 • avatar
  Ladros
  Co do pierwszej części zdania pełna zgoda, ale co do drugiej to waści policzek w twarz się należy. 1, 2 i 3 były świetne (każda na swój sposób oczywiście).
  1
 • avatar
  Smuga
  Wszystko fajnie, ale od początku całe umiejscowienie akcji jest do bólu absurdalne. Tropikalna wyspa i "czarna" Afryka? No problem. Odludne i mroźne Himalaje z tamtejszymi bojówkami? W porządku. Prehistoryczny ląd i kompletny brak zasad pośród prymitywów? Jeszcze lepiej - można jeszcze w to wszystko uwierzyć. Ale rozpierducha i otwarte walki w środku USA? To już bardziej GTA przypomina.
 • avatar
  vide cui fidas
  Gówno jak i poprzednie części ...
  -1
 • avatar
  loctor
  Pierwszy Far Cry w którego nie zagram.
  -1
 • avatar
  grzech7
  Jakieś to wszystko takie cukierkowe i do tego te wszystkie cele podświetleni na czerwono, porażka!
 • avatar
  figer
  Ale tarcia... Chyba nie byłeś na meczu Legia vs Wisła Kraków albo Lech Poznań vs Pogoń Szczecin.
 • avatar
  tuna007
  to polityczne zajscia nie kibicowskie

  ANTIFA versus ci z prawej strony