Aplikacje mobilne

OnePlus pokusił się o fotograficzną aplikację Reflexion

przeczytasz w 1 min.

Złośliwi określają ją jednak aplikacją mającą na celu jedynie reklamowanie ostatniego smartfona chińskiego producenta.

Reflexion

OnePlus to firma jeszcze młoda, ale już dość dobrze znana. Wszystkim kojarzy się ze smartfonami, co zresztą nikogo dziwić nie powinno, ponieważ do tej pory zajmowała się właśnie tego typu urządzeniami. Teraz zdecydowano się jednak nieco poszerzyć pole działalności i wkroczyć w sektor aplikacji mobilnych.

Pierwsza propozycja nosi nazwę Reflexion i przygotowana została z myślą o miłośnikach fotografii smartfonowej. Wedle producenta przygotowana aplikacja pozwoli im na szybkie stworzenie artystycznej fotografii i tym samym przedstawienie rzeczywistości w ciekawszy sposób, a także błyskawicznie podzielenie się tym ze znajomymi.

Całość nie jest szczególnie skomplikowana i tak naprawdę sprowadza się do tworzenia mini kolażu. Składa się on z 4 pozycji - dwóch zdjęć (robionych przednim i tylnym aparatem smartfona) i ich lustrzanych odbić. Całość można nieco edytować (opcji jest naprawdę niewiele) i opublikować z poziomu aplikacji w jednym z portali społecznościowych.

Nie sposób pominąć faktu, iż wszystko układa się w sposób przypominający literę X. To z kolei sprawia, że wielu osobom na myśl od razu przychodzi smartfon OnePlus X. Zaprezentowany został on 29 października, a aplikacja udostępniona została dzień później. Przypadek? Producent twierdzi, że jest to wprawdzie nawiązanie do urządzenia, ale głównym celem było zapewnienie użytkownikom ciekawej aplikacji.


Aplikacja Reflexion dostępna jest na smartfony z systemami Google Android (4.0+) oraz Apple iOS (8.0+). Pobrać możecie ją odpowiednio z Google Play oraz App Store.

Źródło: OnePlus, tech.firstpost

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dizzy
  8
  Porażką to są ceny "flagowców" a OPX jest wyceniony bardzo dobrze. Pokaż mi drugi telefon który za cenę 1149 oferuje 5" wyświetlacz AMOLED, 3GB ram, Snapdragon 801, slot na microsd i do tego takie wykonanie.
  • avatar
   damianox89
   -1
   Ehhh ten One Plus... z założenia miały być to pogromcy flagowców przy dość atrakcyjnej cenie, ale dostępność,support jak i cena pozostają wieeele do życzenia. One Plus X i przewidywana cena to w ogóle porażka.
   • avatar
    civic94
    0
    Telefon piękny sam w sobie,OPX już zamówiony i czekam z niecerpliwością na dostawę,nie rozumiem osób które krytykują dla samego faktu skrytykowania