Internet

Opera ma 100 milionów użytkowników

przeczytasz w 1 min.

Z przeglądarki Opera korzysta już ponad 100 milionów ludzi na całym świecie. Połowa z nich to użytkownicy komputerów z oprogramowaniem Windows, Mac i Linux. Pozostali cieszą się Operą Mini na swoich telefonach z dostępem do internetu.

Wzrost liczby fanów Opery wśród posiadaczy komputerów stacjonarnych wynosi obecnie ponad 30% w skali roku (dane od marca 2009 r.). Z przeglądarki korzystają także posiadacze konsol do gier, czy dekoderów STB. 

Opera skupia się przede wszystkim na szybkim i sprawnym działaniu, zapewnieniu bezpieczeństwa, użyteczności i innowacyjności. Jej twórcy szczycą się ciągłym dostosowywaniem przeglądarki do preferencji klientów.

- Rekordowy wzrost użytkowników Opery pokazuje, że znajdujemy się na właściwej drodze. Gdy zmieniają się potrzeby internautów, my zmieniamy się wraz z nimi - powiedział Lars Boilesen, dyrektor generalny Opera Software. - Opera dla komputerów  stacjonarnych zapewnia najszybsze przeglądanie na naszej planecie, wraz z przyszłościowym podejściem do funkcjonalności, oraz przyjaznym użytkownikom designem. -

Źródło: Opera


 

Zobacz także:


 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!