Filmy / seriale / VOD

Osioł ze Shreka powróci? Eddie Murphy marzy o jego spin-offie. Shrek 5 prawdopodobny. A Kot w butach… dostaje rykoszetem

przeczytasz w 1 min.

Osioł ze “Shreka” w “Shreku 5” i z własnym spin-offem? Eddie Murphy nie ma wątpliwości, że tak właśnie powinno się stać. Rykoszetem oberwał Kot w butach…

Osioł ze Shreka w Shreku 5 i z własnym spin-offem? Eddie Murphy gotowy od zaraz!

Niedawna premiera filmu “Kot w butach: Ostatnie życzenie” stała się okazją do podniesienia tematu powrotu do uniwersum “Shreka” raz jeszcze. Antonio Banderas, który użyczył głosu tytułowemu bohaterowi, sugerował już, że to nie ostatni raz, kiedy ten zawita na ekranie – według przekazanych przez niego informacji “Shrek 5” prawdopodobnie powstanie.

Na tę chwilę oficjalnych deklaracji wciąż brak. Związana z tytułem ekipa nie szczędzi jednak słów entuzjazmu na myśl o ewentualnej kontynuacji. 

Tym razem głos zabrał filmowy Osioł ze “Shreka” – Eddie Murphy – dając wyraz swojej sympatii do niesfornej postaci. Nie obyło się bez porównań:

Jeśli kiedykolwiek zaproponowaliby mi wzięcie udziału w kolejnym »Shreku«, to nie zastanawiałbym się nawet dwóch sekund. Kocham Osła. Kiedy zrobili filmy o Kocie w butach, pomyślałem: »Powinni zrobić produkcje z Osłem. Osioł jest zabawniejszy od Kota w butach«. Nie zrozumcie mnie źle – kocham Kota w butach, ale nie jest on tak zabawny, jak Osioł

– stwierdził aktor. 

Jak widać, przedmiotem dyskusji jest nie tylko “Shrek 5”, ale również spin-off, którego bohaterem miałby być nie kto inny, jak uwielbiany przez miliony Osioł ze “Shreka”. Co myślicie o takim pomyśle? 

Czy Osioł ze Shreka doczeka się kolejnych występów? 

Mimo najszczerszych chęci rozwinięcie uniwersum o kolejne tytuły pozostaje poza sferą decyzyjności Eddiego Murphy’ego. Jak stwierdził aktor: 

W DreamWorks musieliby chcieć to zrobić. Jeśli chcecie to zrobić, dajcie mi znać. Jestem gotowy. Siedzę i czekam, by zagrać Osła.

Myślicie, że jego deklaracje przełożą się na konkretne decyzje w DreamWorks Animation

Źródło: Deadline, materiały prasowe 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  levusek1992
  2
  Gość wydymał wielkiego smoka, należy o nim książki pisać
  • avatar
   Abgan
   1
   Osioł jest świetnym side-kickiem, ale to nie jest materiał na aktora pierwszoplanowego, na którym oprze się scenariusz. Kot jednak miał swoją historię, przeszłość itd.... a osioł był przestawiony jako wesołek-fajtłapa, chłopek-roztropek o szczerym sercu i braku rozumku. Można zrobić z tego przygody Kubusia Puchatka, ale trzeba dorzucić mu resztę ferajny ze Stumilowego Lasu, bo sam w sobie będzie nudny.

   TL;DR: Bardziej wierzę w Shrek 5 niż w spin-off z Osłem.
   • avatar
    Krysiek
    0
    Skoro Eddie Murphy chce wrócić do Osła to pewnie na 100% Jerzy Stuhr zresztą też. Dobra ok , ma kryzys wizerunku po wypadku, ale nie wyobrażam sobie nikogo innego niż ojca Macieja. Odwalił kawał dobrej roboty i jako krakowianin jestem wdzięczny za to wszystko.