Gry

Ostatni Borderlands pojawi się na nowych konsolach

przeczytasz w 1 min.

Borderlands 3 będzie dostępny na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series. Gearbox Software bardzo szybko wprowadzi dobrze znaną serię na nową generację.

Borderlands 3 na PlayStation 5 i Xbox Series potwierdzony

Powoli, ale jednak poszerza się lista gier zmierzających na konsole nowej generacji. W sporej mierze mowa jednak o znanych już tytułach, które doczekają się tylko i aż pewnych poprawek wizualnych czy technicznych. To samo można powiedzieć o Borderlands 3, twórcy właśnie potwierdzili prace nad wersjami dedykowanymi PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S. Nie poznaliśmy dokładnej daty premiery, ale uchylono rąbka tajemnicy w innych kwestiach.

Borderlands 3 na konsolach nowej generacji będzie obsługiwał tryb podzielonego ekranu dla maksymalnie 4 graczy. W przypadku PlayStation 5 i Xbox Series X można oczekiwać również rozdzielczości 4K i 60 fps, przynajmniej jeśli chodzi o kampanię.

Borderlands 3 z funkcją cross-play

Zarówno na nowej jak i obecnej generacji pojawi się opcja podzielenia ekranu pionowo, ale to już w przypadku zabawy dla dwóch graczy. Poza tym przedstawiciele Gearbox Software przypomnieli, że cały czas pracują nad funkcją cross-play. Obecne plany zakładają, że zostanie ona dodana do gry w przyszłym roku.

Powyższe informacje wypada uzupełnić o jeszcze jedną. Jeśli kupiliście Borderlands 3 w wersji na PlayStation 4 lub Xbox One to możecie nastawiać się na darmową aktualizację do wersji na konsolę nowej generacji tego samego producenta.

Źródło: @Borderlands

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ziomboy451
  1
  Jak borderlands oferuje 4k i 60 fps. To bardziej wymagające gry mogą być problemem. Chociaż to i tak jest sukces jak na nowe konsole
  • avatar
   Qpers
   1
   Ehhh to samo, co za PS4 - same "remastery" i "remake" starych gier...