Technologie i Firma

Outlook.com Premium wystartował - co oferuje?

przeczytasz w 1 min.

Co Microsoft ma do zaoferowania użytkownikom płacącym 50 dolarów rocznie za klienta poczty e-mail?

W biznesie potrzebny jest klient pocztowy, który oferuje więcej niż darmowe usługi tego typu. Firma Google ma w swojej ofercie pakiet G Suite, a Microsoft właśnie wystartował z usługą Outlook.com Premium. Dlaczego, jego zdaniem, warto płacić za niego abonament?

Korzystanie z Outlook.com Premium ma być w pełni wygodne, podobnie zresztą jak ma to miejsce w przypadku darmowej wersji tego klienta. Najważniejszymi zaletami mają być jednak: brak reklam w skrzynce odbiorczej, możliwość utworzenia 5 aliasów (lub korzystania z już posiadanych) oraz (w przyszłości) bardziej rozbudowane opcje udostępniania dokumentów, kontaktów i wydarzeń.

Outlook Premium

Na razie usługa jest dostępna wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, ale już niedługo pojawić ma się w kolejnych krajach. Na ile Microsoft wycenił wprowadzone udogodnienia? Roczna subskrypcja kosztuje 49,99 dol. Obecnie trwa jednak promocja, dzięki której wykupienie abonamentu na 12 miesięcy to wydatek rzędu 19,95 dol. Co o tym myślicie?

Źródło: The Verge

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  11
  chyba żartują
  • avatar
   BariGT
   1
   Mogli dodac np "MS Outlook gaming" - to wtedy warto :D
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Do małej (paru-osobowej) firmy może się nadać... Nie wiem jak konkurencyjne rozwiązania, bo się tym nie interesowałem...