Gry komputerowe

Uwielbiacie Commandos? Miejcie na radarach Partisans 1941

przeczytasz w 1 min.

Komandosi mają przerwę, nadchodzą Partyzanci. Rosyjskie studio Alter Games zaprezentowało grę Partisans 1941, która może zainteresować miłośników kultowej serii Commandos.

Commandos to legendarna seria, która jak dotąd nie doczekała się pełnoprawnej następczyni (nawet jeśli Shadow Tactics: Blades of the Shogun było bardzo udaną próbą). Dostarczyć ją może jednak rosyjskie studio Alter Games, a przynajmniej taką nadzieję pozwala mieć opublikowany przez tę ekipę materiał wideo. Oto Partisans 1941.

Komandosi mają przerwę, nadchodzą Partyzanci

Partisans 1941 to gra taktyczna z akcją rozgrywającą w czasie rzeczywistym. Zgodnie z tym, co sugeruje tytuł, przeniesie nas ona w sam środek II wojny światowej i pozwoli przejąć kontrolę nad partyzantami. Konkretnie będą to niewielkie grupki radzieckich żołnierzy o określonych umiejętnościach i wyposażonych w takie lub inne elementy ekwipunku. 

Partisans 1941 screen

Ten ostatni będzie można rozszerzać, przeszukując ciała zabitych przeciwników (które następnie dobrze będzie ukryć w cieniu, na co zwracają uwagę twórcy we wspomnianym wcześniej materiale wideo. Autorzy gry Partisans 1941 zapowiadają również nieliniową opowieść, wygodny interfejs, szerokie opcje dostosowywania rozgrywki, wpływ pogody na przebieg akcji oraz system modyfikacji uzbrojenia.

Tymczasem przejdźmy już do filmu… 

Partisans 1941 – gameplay:

Platformy docelowe? Wyłącznie komputery osobiste. Data premiery? Na razie nieznana.

Źródło: Kotaku, Game-Debate

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  5
  COMMANDOS to była świetna gra ;)
  • avatar
   michael85
   3
   Trochę kiepsko grać okupantami. Commandos to Commandos.
   • avatar
    Arek9182
    1
    Wszystkim sie gra poki co podoba...tylko nie polakom. Wieczni malkontenci
    • avatar
     diabolum
     0
     Jak dla mnie... pozycja obowiązkowa. Mam nadzieję, ze niczego po drodze nie popsują i będzie to gra godna poświęcenie kilkudziesięciu godzin.
     Jak narazie... czekam i biorę w ciemno.
     • avatar
      siwyandrew
      0
      Po gameplayu stwierdzam, że rozgrywka jest bardzo ociężała, podoba mi się system szansy na trafienie z danej broni, że przy ustawieniu auto ataku przeciwnicy nie padają jak muchy, ale reszta rozgrywki mnie nie porwała. Oprawa video na słabym poziomie, co jeszcze da się przeżyć, choć commandos przyzwyczaił nas do naprawdę bardzo ładnej mapy wiele lat temu. Audio wygląda jeszcze gorzej póki co - posłuchajcie tych granatów. Póki co to nie jest następca commandosa robin hooda i shadow tactics na jakiego czekam
      • avatar
       Marucins
       0
       I pomyśleć że taki tytuł mógłby szatę wizualną mieć jak żyleta. Mogliby odwalić graficzkę niemal jak na tych demach fotorealistycznych.
       A gdyby jeszcze dodali ingerencję w środowisko : )`````
       Mogliby przyciągnąć tym masy ludzi.