Gry

Pierwsze oceny DiRT Rally 2.0 - jest dobrze

przeczytasz w 1 min.

Studio Codemasters potrafi robić dobre gry rajdowe i wyścigowe. Pierwsze recenzje DiRT Rally 2.0 pozwalają zaś wierzyć w to, że i tym razem dało radę.

Już od momentu pierwszej zapowiedzi z DiRT Rally 2.0 wiązane są olbrzymie nadzieje. Wygląda na to, że zostaną one spełnione – wierzyć w to pozwalają recenzje gry, które powoli zaczynają pojawiać się w sieci.

Recenzja gry DiRT Rally 2.0? Wyłącznie pozytywna

Premiera gry DiRT Rally 2.0 odbędzie się dopiero w przyszłym tygodniu, ale już teraz możemy zapoznać się pierwszymi opiniami na jej temat. Jak dotąd recenzenci są raczej zgodni i zdecydowanie więcej mają do powiedzenia na temat plusów niż minusów. 

Sądząc po recenzjach, Mistrzowie Kodu nie serwują nam czegoś zupełnie innego, lecz dostarczają wyraźnie poprawioną grę samochodową, która już w wersji 1.0 robiło bardzo dobre wrażenie. Tryb rallycrossowy, będący najważniejszą nowością w „dwójce”, również oceniany jest pozytywnie.  

DiRT Rally 2.0 screen

Chwalony jest wymagający, a zarazem dający mnóstwo frajdy system jazdy i o samej fizyce również mówi się w ciepłych słowach. Do tego na plus oceniane są dostępne lokalizacje (wśród których znajduje się Polska) i samochody. Jakie zatem są minusy? To przede wszystkim drobne błędy oraz nieco płytki tryb kariery. 

Oceny od 8,5 do 9 w dziesięciostopniowej skali zachęcają jednak do sięgnięcia po ten tytuł, szczególnie że naprawdę dobrych gier, których tematem są rajdy i wyścigi, nie ma jakoś bardzo dużo. Cóż, wygląda na to, że ekipa Codemasters znów to zrobiła.

DiRT Rally 2.0 – trailer telewizyjny:

DiRT Rally 2.0 zadebiutuje na rynku 26 lutego. Gra zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Metacritic, Codemasters

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  1
  Już widać że to będzie mega gierka.
  Przypomina starego dobrego Colina !
  • avatar
   Vaclav
   1
   Czekam jak Szpilka na walkę z Jenningsem.
   W żadnej inne ścigałce nie czekam na zakręt, żeby mieć pretekst do hamowania, i zredukowania tej cholernej prędkości :)
   • avatar
    Konto usunięte
    -4
    RX był już w jedynce i to bardzo dobry, dokładnie odwzorowany, tylko tras było jak na lekarstwo. Mam nadzieję że w dwójce będzie równie dobry jak nie lepszy. Swoją drogą w grach tego typu mogliby sobie całkowicie odpuścić tryb kariery, to coś co pasuje do symulatora jak knur do Lagondy, szkoda energii developerów na takie bezsensowne elementy.
    • avatar
     Karaimi
     0
     Troszkę odbiegnę od tematu: Drogi Benchmarku! Może jakiś test kierownic? Z chęcią bym zobaczył Fanateca.