Gry komputerowe

PlayerUnknown’s Battlegrounds dalej na topie - sprzedano 10 mln egzemplarzy

przeczytasz w 1 min.

Produkcja studia Bluehole w błyskawicznym tempie zdobywa sympatię kolejnych graczy.

Co jakiś czas na rynku pojawiają się gry, których skala popularności wydaje się zdecydowanie wyższa niż można było przypuszczać. Czy do tego grona zaliczać można już PlayerUnknown’s Battlegrounds?

Produkcja studia Bluehole oferowana jest obecnie na PC, w ramach wczesnego dostępu na Steam. Być może słyszeliście już, że cieszy się tam bardzo dużym wzięciem i pod względem popularności zaczyna ścigać się z dotychczas niezagrożonymi liderami. Pewnym było, że sprzedaż gry idzie w milionach egzemplarzy i producent zdecydował się właśnie nieco tę kwestię przybliżyć.

I nie ma się czemu dziwić, ponieważ przekroczona została bariera 10 milionów graczy, którzy zdecydowali się uszczuplić swoje portfele w celu sięgnięcia po PlayerUnknown’s Battlegrounds. Przypomnijmy, że gra trafiła na Steam w marcu tego roku.

Twórcy mogą zatem z ogromnym entuzjazmem dalej rozwijać swoją produkcję i być może za jakiś czas doczekamy się finalnego wydania. Warto też pamiętać, że PlayerUnknown’s Battlegrounds trafi również na Xbox One, o czym przypomniano porczas Gamescom 2017.

Źródło: dsogaming

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  0
  Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen tej gry? Kolejny early-acces, pełny bugów, glichy oraz ze skopaną optymizacją a liczba kopii za niedługo zrówna się z tytułami AAA.
  • avatar
   Gatts-25
   0
   Nie dziwię się bo gra jest wciągająca patrząc na system rozgrywki PvP dla osób ,które uwielbiają taki rodzaj rywalizacji.
   Nie gram w to bo nie mam czasu ale lubię pooglądać na TWITCH od czasu do czasu "STRIMY" osób ,które grają w to.
   • avatar
    PayStation4PowerOF18fps
    0
    Cena 130 zł jak na grę PC w EA trochę sporo jak na PL. :)