Technologie i Firma

Udowodnij, że jesteś pomysłowy i przedsiębiorczy! Weź udział w konkursie nazwa.pl

przeczytasz w 1 min.

Weź udział w konkursie nazwa.pl z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i wygraj cenne nagrody.

Nazwa.pl

W związku z zaczynającym się dziś Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości, firma nazwa.pl zorganizowała konkurs, w którym nagrodzi najbardziej przedsiębiorczych i pomysłowych uczestników, zwracając uwagę na to, jak ważna jest obecność w internecie do odniesienia sukcesu w biznesie.

Celem konkursu „Pokaż Wizytówkę Twojego sukcesu”, który dostępny jest na stronie www.pokażwizytówkę.pl jest promocja przedsiębiorczości w internecie. Konkurs pokazać ma, jak ważna jest aktywność przedsiębiorstwa w sieci i w jak wielkim stopniu zwiększa one nasze szanse na sukces. Firma chce uświadomić internautom, że stworzenie prostej strony w internecie może potrwać jedynie kilkadziesiąt sekund.

Formuła konkursu polega na wykonaniu ciekawej i kreatywnej fotografii, która możliwie najlepiej oddaje to, dzięki czemu odnosimy sukces. Zdjęcie konkursowe należy opublikować na profilu społecznościowym w serwisie Facebook, Twitter lub Instagram i oznaczyć #nazwapl #wizytowkainternetowa. Wówczas weźmiemy udział w zabawie.

Tablet Samsung

Na najbardziej kreatywnych uczestników, autorów najciekawszych fotografii czekają następujące nagrody: tablet firmy Samsung, powerbanki oraz Wizytówki Internetowe od nazwa.pl z dołączonym pakietem dodatków, które ułatwią promocję firmy lub marki w internecie. Szczegółowe informacje i zasady konkursu dostępne są na stronie pokażwizytówkę.pl.

- W nazwa.pl chcemy zwrócić uwagę osób, które nie posiadają jeszcze swojego profesjonalnego miejsca w sieci, że podobnie jak stworzenie kreatywnego, interesującego zdjęcia zajmuje dosłownie kilkadziesiąt sekund, tak samo stworzenie Wizytówki Internetowej, czyli prostej, funkcjonalnej strony WWW, może zajmować zaledwie 1 minutę! – mówi Łukasz Żur, menedżer produktu w nazwa.pl.

Źródło: Nazwa.pl

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    maroo
    0
    Hmmm, to chyba nie do mnie skierowane jest. A mam świetny pomysł który chciałbym komuś sprzedać albo uruchomić ale... brak mi czasu i zapału na kickstartery itp. Ktoś zainteresowany ciekawym akcesorium które jest dzisiaj w zasięgu dostępnych technologii, nie za kosztowne a używalne i przydatne nie tylko w domu ale głównie w przedsiębiorstwach, jak i w życiu zwyczajnie codziennym? Mam kilka nawet różnych pomysłów - inny skierowany w stronę dzisiejszych tabletów, urządzeń dotykowych itp.