Gry

Praetorians: HD Remaster nadciąga - mamy pierwszy zwiastun

przeczytasz w 1 min.

Jeszcze przed końcem tego roku powrócimy do starożytnego Rzymu i wykażemy się strategicznymi zdolnościami. Po szesnastu latach na półkach sklepowych ponownie wyląduje gra Praetorians, tyle tylko, że w upiększonej i ulepszonej wersji.

Praetorians: HD Remaster – tak brzmi tytuł strategii przygotowywanej przez ekipę Torus Games w kooperacji z Pyro Studios, a więc autorami oryginału, który światło dzienne ujrzał w 2003 roku. Cały pomysł pozostaje niezmieniony, ale oprawa wizualna ulec ma znaczącej poprawie, a interfejs i sterowanie – dostosowane do współczesnych standardów.

Praetorians: HD Remaster screen

W Praetorians: HD Remaster na graczy czekają trzy frakcje o unikalnej charakterystyce (Rzymianie, Egipcjanie i Galowie) oraz kampania złożona z ponad 20 misji. Kluczem do sukcesu w każdej potyczce jest umiejętne wykorzystanie atutów (ograniczonych liczebnie) jednostek oraz dostosowanie taktyki do topografii terenu. Jak to wygląda? Zobaczcie sami…

Praetorians: HD Remaster - gameplay trailer:

W przeciwieństwie do pierwowzoru, który dostępny był tylko na pecetach, gra Praetorians: HD Remaster trafi na komputery, ale też konsole PlayStation 4 i Xbox One. Dokładnej daty premiery nie znamy, ale debiutu doczekać mamy się jeszcze w tym roku.

Wiemy też, że aby zagrać w Praetorians: HD Remaster na komputerze, potrzebny będzie minimum sprzęt z 64-bitowym systemem Windows 7, procesorem Intel Core i3-3220, 4 GB pamięci RAM oraz kartą graficzną pokroju GeForce GT640. Nie powinno być zatem żadnych problemów. 

Źródło: Kalypso Media

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    KENJI512
    6
    To jest Remaster? Wygląda jak gra z... no właśnie, z 2003 roku.