• benchmark.pl
 • Gry
 • Pół godziny z nowym Predatorem (a w ten weekend możecie z nim spędzić dłuższą chwilę)
Gry

Pół godziny z nowym Predatorem (a w ten weekend możecie z nim spędzić dłuższą chwilę)

przeczytasz w 1 min.

Przed wami prawie półgodzinny, a konkretnie: 27-minutowy gameplay, pozwalający przyjrzeć się rozgrywce w Predator: Hunting Grounds – wieloosobowej strzelance studia IllFonic, które nie tak dawno temu zaserwowało nam Friday te 13th: The Game.

Podejść do asymetrycznych strzelanek wieloosobowych było już co najmniej kilka i rzadko kończyły się one sukcesem. Czy w przypadku nowego Predatora będzie inaczej? Czas pokaże, ale na świeżutkim zapisie rozgrywki opublikowanym na oficjalnym kanale PlayStation wygląda to naprawdę przyzwoicie. Obejrzyjcie już teraz prawie 30-minutowy gameplay wypełniony intensywnymi starciami pomiędzy kosmicznym myśliwym i czwórką żołnierzy…

Zobacz najnowszy gameplay Predator: Hunting Grounds:

W grze będziemy mogli wcielić się w żołnierza reprezentującego jedną z czterech klas albo też predatora – z trzech. W zależności od wyboru inne będą nasze możliwości i inne też będą cele rozgrywki. Standardowo zadaniem żołnierzy będzie zlikwidowanie przeciwnika, ale może się też zdarzyć tak, że głównym założeniem misji będzie po prostu zrobienie wszystkiego, by nie wpaść w jego łapy i uciec. 

Premiera w przyszłym miesiącu. Testy już w ten weekend!

To, że ten świeżutki gameplay trafił na kanał PlayStation właśnie teraz, nie jest przypadkiem. Już w ten piątek startuje bowiem test, który potrwa do niedzieli, 29 marca. Swoich sił w roli żołnierza lub predatora będziecie mogli spróbować na konsoli PlayStation 4 albo też na pececie (korzystając z platformy Epic Games Store). Premiera pełnej wersji gry Predator: Hunting Grounds odbędzie się 24 kwietnia, w wersjach przeznaczonych na te same urządzenia.

Źródło: GamingBolt, PlayStation

Czytaj dalej o grach: 

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sanctrum
  4
  Słabe. Predator co zabija na kilka ciosów? Jakiś nieudacznik... Choć fajnie skacze po drzewach - to na plus.
  Ehh, kiedyś to były gierki... Np. taki AvP 2 z 2001 roku - nadal mam na płytce. Teraz trzepią FPSy z jednej sztampy... i nieklimatyczne klony battleroyal.

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login