Gry komputerowe

Amazon po raz kolejny opóźnia premierę New World

przeczytasz w 1 min.

Na naprawdę sporą próbę wystawiana jest cierpliwość graczy czekających na premierę New World. Dobrze zapowiadające się MMO z otwartym światem jednak nie zadebiutuje w tym miesiącu.

Nie w wakacje. Kiedy premiera New World?

Niektórzy mogą pokusić się tutaj o stwierdzenie, iż nie ma w dzisiejszym komunikacie niczego zaskakującego. Głównie dlatego, iż Amazon od dłuższego czasu ma spore problemy z oszacowaniem czasu, jaki jest potrzebny na dopracowanie omawianej gry. Pamiętacie, ile razy zmieniano już plany co do premiery? To czwarte podejście.

Trudno z pełnym przekonaniem twierdzić, że ostateczne, chociaż wydaje się, że są na to duże szanse. Także z racji tego, że nie zdecydowano się na duży poślizg - z 31 sierpnia na 28 września.

Czas na dopracowanie błędów zgłaszanych przez graczy

Skąd stwierdzenie, że New World zapowiada się obiecująco? Już nie tylko na bazie obietnic twórców, ale także opinii graczy biorących udział w beta testach. Poza pewnym niebezpiecznym błędem dotyczącym właścicieli niektórych kart graficznych, pojawiło się naprawdę sporo pozytywnych głosów.

Nie oznacza to jednak, że jest idealnie, bo zgłoszeń mówiących o niedociągnięciach też nie brakowało. To właśnie na nich ma teraz skupić się Amazon Games by, jak to ujęto, uczynić New World jeszcze lepszym.

Czekacie na premierę? A może mieliście już okazję sprawdzić New World? Jeśli tak, jak wrażenia?

Źródło: twitter: @playnewworld

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ryjek92
  0
  Lepsze to niż Cyberpunk...
  • avatar
   Hrakiri
   0
   Tzn błędy to tam grube są np. można było kopiować itemy nawet tego nie zabezpieczyli podejrzewam że za miesiąc kolejna beta a premiera się przeciągnie do grudnia bo trafili z premierą na diablo remaster i Elyon (choć Elyon to p2w gniot) a w pazdzierniku Lost Ark