Gry Xbox 360

Pierwsza gra studia Respawn Entertainment pojawi się jedynie na konsolach Xbox

przeczytasz w 1 min.

Debiutancka gra studia założonego przez byłych członków Infinity Ward prawdopodobnie pojawi się jako exclusiv dla Xboxa.

Respawn Entertainment pierwsza gra Xbox wyłączność

W 2010 roku Jason West i Vince Zampella postanowili opuścić szeregi Infinity Ward i rozpocząć nową przygodę. Współtwórcy potęgi Call of Duty rozkręcili więc nowe studio, Respawn Entertainment, do którego zaprosili wielu swoich dobrych kolegów. Wspólnie zajmują się oni obecnie pracami nad swoją pierwszą grą, na temat której poznajemy wreszcie jakiekolwiek szczegóły - plotki głoszą, że pojawi się ona na starą i nową konsolę Xbox.

Oficjalnie nie ujawniono niestety praktycznie niczego. Twórcy nie podzieli się z nami nawet tytułem swojej debiutanckiej produkcji, choć w sieci ostatnio pojawia się na jej temat coraz więcej informacji.

Najprawdopodobniej będzie to sieciowa strzelanka z akcją osadzoną w przyszłości, w której walki toczyć mają ze sobą dwie 16-osobowe drużyny składające się z przedstawicieli różnych frakcji (prawdopodobnie pojawią się żołnierze oraz roboty). Poza nimi w starciach uczestniczyć mają także jednostki sterowane przez sztuczną inteligencję, co ma urozmaicić i jednocześnie utrudnić rozgrywkę.

Respawn Entertainment pierwsza gra screen
Obrazek zapowiadający pierwszą grę Respawn Entertainment wiele nam nie mówi...

Niestety coraz więcej wskazuje na to, że gra nie pojawi się na wszystkich wiodących platformach. W świetle ostatnich przecieków wielce prawdopodobne jest, że tytuł ten dostępny będzie jedynie na konsolach Xbox - zarówno obecnej, jak i tej nadchodzącej.

Oficjalne informacje na temat gry poznamy na targach E3, bo właśnie tam Respawn Entertainment zaprezentować ma swoją pierwszą produkcję.

Źródło: oxm, logros360, computerandvideogames

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Po screenie widzę, że dobra grafa będzie...
  • avatar
   Dragonik
   5
   Ten obrazek to prawie jak z menu half-life2 kiedy byliśmy w ravenhole
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Kolejna sieciowa strzelanka i to jeszcze od koleżków z IW czyli będzie i drogo i tandetnie
    • avatar
     piccardo
     0
     Widać obrali dobrą taktykę nie tylko jak IW ale M$ w końcu CoDa w przed sprzedaży mogłeś kupić mimo że nie wiedziałeś jaki to gniot będzie a i extra dodawali... UWAGA PLAKAT! To i ta zapowiedź gry na szitboxa też mnie nie dziwi :) a raczej ten wymaz...