Gry

Rise of the Tomb Raider to nie tylko śnieżna sceneria

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Właśnie pojawiły się doniesienia, które ucieszą osoby obawiające się monotonii lokacji.

Rise of the Tomb Raider to nie tylko śnieżna sceneria

Crystal Dynamics zaczyna rozpędzać się z ujawnianiem informacji na temat kolejnej odsłony serii Tomb Raider. Właśnie pojawiły się doniesienia, które ucieszą osoby obawiające się monotonii lokacji.

Jakiś czas temu pisaliśmy, iż Rise of The Tomb Raider zabierze nas na Syberię. Tak rzeczywiście będzie, ale twórcy potwierdzili teraz to, że nie będzie to jedyna lokacja, z jaką się spotkamy. Brian Horton ujawnia, iż spodziewać należy się także wizyty na terenach, które nie będą skute grubą warstwą lodu.

"Jest część świata, która wydaje się istnieć poza Syberią. Nazywamy to oazą. To nie jest całkowita zmarzlina. To oaza, na temat której nie będziemy zdradzać wielu szczegółów. To miejsce, w którym spotkacie inną pogodę, inną temperaturę. To ważne bo trzeba sprawić, aby gra nie wyglądała cały czas identycznie."

Jednocześnie producent nie kryje zadowolenia z tego, jak już teraz prezentuje się tutaj śnieg. Nie posłuży on jednak tylko za dekorację. Lara będzie przedzierała się przez wysokie zaspy, a zwierzęta wytropi po pozostawionych przez nie śladach, o ile nie zacznie padać i ślady nie znikną. Co ciekawe, w zależności od pory dnia i pogody spotkamy inne stworzenia.

Premiera Rise of The Tomb Raider planowana jest na końcówkę tego roku. Przypomnijmy jednak, że termin ten dotyczy jedynie konsol Xbox. Los pozostałych platform wciąż pozostaje zagadką. Jeśli gra się na nich pojawi to zapewne w późniejszym terminie.

Źródło: vg247

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rTech
  E to juz nie ten sam tomb rauder
  5
 • avatar
  R2rr0
  Taki trochę obóz przetrwania się szykuje :)
  1
 • avatar
  david_89
  Niestety, z każdym następnym coraz mniejsze znaczenie ma wyraz "tomb" w tytule.
  1
 • avatar
  UKBIB2012
  Adventure Rider to jest a nie Tomb Rider ....
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Fajnie. Wyjdzie na Xone a pozniej jeszcze bardziej dopracowany z lepsza grafika na PS4 i sie kupi :)
  -3
 • avatar
  Konto usunięte
  Pozdro Bear:)
 • avatar
  Kenjiro
  Chciałbym, aby jednym z ważniejszych elementów była walka z naturą, dbałość o ciepłotę ciała, głód, pragnienie, etc. Na drugim miejscu walka, a na trzecim brak QTE. Mój przepis na idealnego Survival Tomb Raidera ;).
 • avatar
  Konto usunięte
  Stare Tomb Raidery miały jednak większy rozmach, atlantyda, egipscy bogowie, chińskie smoki, dinozaury, nordycki ragnarok, Nephilimowie i to tak tylko ogólnikowo :E no i po 4-5 lokacji porozrzucanych po całym świecie w każdej części.