• benchmark.pl
 • Gry
 • Wszyscy opóźniają premiery, a tu taka miła niespodzianka
Gry

Wszyscy opóźniają premiery, a tu taka miła niespodzianka

przeczytasz w 1 min.

Czekacie na grę Scorn? Wydano dziś komunikat z zaskakującą, ale miłą nowiną.

Scorn zadebiutuje wcześniej

Nie dalej jak w zeszłym tygodniu mogliśmy zobaczyć obszerny, ponad 8-minutowy zapis fragmentów rozgrywki przybliżających początkowe etapy Scorn. Podtrzymywano wtedy, że premiera odbędzie się 21 października. Dziś firma Kepler Interactive (wydawca gry) rozesłała komunikat z informacją, iż Scorn zadebiutuje wcześniej, 14 października.

Może nie jest to ogromna zmiana, ale w dobie licznych opóźnień męczących branżę z pewnością może cieszyć. Tym bardziej, że taki obrót spraw sugeruje, iż produkcja została należycie dopracowana. I lepiej żeby faktycznie tak było. Przypomnijmy, że Scorn trafi na PC (przez Steam, Epic Games Store i GOG) oraz konsole Xbox Series X i Xbox Series S, także do katalogu usługi Xbox Game Pass.

Scorn - zwiastun z datą premiery

Horror inspirowany twórczością H. R. Gigera

Studio Ebb Software ma zamiar zaserwować nam, jak jest to ujmowane, pierwszoosobowy, przygodowy horror, którego akcja została osadzona w koszmarnym uniwersum. Świat gry zapowiada się naprawdę intrygująco, co zresztą było niemal pewne gdy tylko ujawniono, że jest on inspirowany twórczością H. R. Gigera, pomysłodawcy ksenomorfa z filmowej sagi Obcy.

Umieściliśmy Scorn na naszej liście najlepiej zapowiadających się gier tego roku i liczymy, że nie będziemy musieli dopisywać go do listy rozczarowań.

Też czekacie?

Źródło: Ebb Software

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  loccothan
  2
  Na Premierę w Game Pass :)
  • avatar
   Batyra
   1
   Super!