• benchmark.pl
 • Gry
 • Tak wygląda odzyskiwanie Ziemi z łap dinozaurów w Second Extinction - gameplay
Gry

Tak wygląda odzyskiwanie Ziemi z łap dinozaurów w Second Extinction - gameplay

przeczytasz w 1 min.

Czas odzyskać Ziemię z łap i pazurów zmutowanych dinozaurów. Nowy gameplay pozwala przyjrzeć się temu, jak będzie to przebiegać w grze Second Extinction.

W ubiegłym miesiącu widzieliśmy zwiastun gry Second Extinction, a teraz możemy wreszcie przyjrzeć się samej rozgrywce. Podczas organizowanego przez IGN wydarzenia Summer of Gaming zaprezentowany został 11-minutowy gameplay okraszony komentarzem głównego producenta tego tytułu, Brynleya Gibsona. Nie powinniśmy na jego podstawie wyciągać wniosków odnośnie do jakości gotowego produktu, ale zamysł można jak najbardziej ocenić. 

W Second Extinction trafiamy na Ziemię, która została opanowana przez zmutowane dinozaury. Naszym zadaniem jest przetrwanie i odzyskanie naszej planety. Będziemy to robić wraz z dwójką znajomych lub nieznajomych, bo to, co tu opisujemy, to kooperacyjna strzelanka pierwszoosobowa. Czego się po niej spodziewać? Dynamicznej akcji wypełnionej nabojami, bombami, kłami i pazurami… Tak, tych ostatnich będzie naprawdę dużo!

Zobacz najnowszy gameplay Second Extinction – 11 minut z grą:

Za Second Extinction odpowiada (działająca pod skrzydłami Avalanche Studios) ekipa Systemic Reaction. Możecie już kojarzyć tę nazwę, choćby z naprawdę udanego Generation Zero. Nowe dzieło tego studia zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i Xbox Series X. Niestety nie wiemy na razie, kiedy odbędzie się premiera gry, ale wiemy za to, że zanim to nastąpi, zorganizowane zostaną beta testy. 

Źródło: IGN, VG247

Czytaj dalej o grach: 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Warmonger
  2
  Dinozaury poruszają się tak nienaturalnie, jakby grały na pingu 300+ :P Przez to gameplay się w ogóle kupy nie trzyma.
  • avatar
   Lord_Krecitsqa
   0
   Jedyna frajda z tej gry to popatrzeć sobie na dinozaury.
   Znudzi się na drugi dzień. To pewne.
   • avatar
    marshall84ck
    0
    szkoda ze nie ma różnorodnosci dinozaurów jak np w Dino Horde - 2 rodzaje woła o pomste do nieba !