Gry

SEGA sięga do swojego dziedzictwa. Zapowiedź nowych gier

przeczytasz w 1 min.

Wydawca SEGA ogłosił nowe gry w trakcie The Game Awards 2023. W produkcji znajdują się nowe gry z serii Crazy Taxi, Golden Axe, Jest Set Radio i nie tylko. Oto najnowsze doniesienia.

SEGA zaleje rynek nowymi grami

Za nami The Game Awards 2023. Poznaliśmy zwycięzców w poszczególnych kategoriach (Baldur's Gate 3 to najlepsza gra 2023) i naturalnie nie zabrakło zapowiedzi gier. Nowych produkcji będzie cała masa, a część z nich wyjdzie z rękawa wydawcy SEGA.

Aktualnie trwają prace nad nowymi grami z pięciu staszych serii: Crazy Taxi, Golden Axe, Jet Set Radio, Shinobi i Streets of Rage. Nowe projekty mają być uwspółcześnione, podane w nowoczesnym stylu.

Co dostaniemy w praktyce?

Warto w kilku słowach przybliżyć charakter poszczególnych serii. Crazy Taxi oferuje dynamiczną rozgrywkę, w trakcie której gracze przedzierają się przez ruch uliczny w otwartym świecie, aby dostarszyć pasażerów na czas. Seria Golden Age to reprezentant gatunku hack and slach osadzony w magicznym świecie fantasy.

Buntowniczy charakter Jet Set Radio to ukłon w kierunku ulicznej kultury, gdzie gracze uzbrojeni w deskorolkę będą wyrażać siebie poprzez graffiti. Fundamentem serii Shinobi jest dynamiczna walka za pomocą shurikenów, ninjutsu i specjalnych ataków. Natomiast Streets of Rage przypadnie do gustu miłośnikom gatunku beat'em up, gdzie walka zderza się ze świetną muzyką.

Kiedy nowe gry SEGA zadebiutują?

Niestety, jest za wcześnie, by konkretyzować daty premier nowych gier. Aktualnie nie wiemy również, o jakich docelowych platformach jest mowa. Jedno jest pewne: nadchodzące tytuły odbiją się głośnym echem. Warto więc śledzić oficjalne doniesienia.

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Batyra
  2
  Na początku pomyślałem „odgrzewane kotlety… to już nie te czasy” ale ze względu na golden Axe obejrzałem filmik. Musze przyznać że bardzo pozytywnie się zaskoczyłem całością. Fajnie. Kibicuję by się udało (i było też na PC)
  • avatar
   PerfectDAY
   2
   Co do platform to pewnie gry ukażą się na PC, nowego Xboxa i Playstation 5. Sega nie ma własnej dużej konsoli więc nic ją w tej kwestii nie ogranicza. Mogliby przy okazji wydać też odnowionego pada z Dreamcasta. Fajnie byłoby mieć go podłączonego do PC i grać na nim w te gry.
   • avatar
    Yesusik
    2
    Cyt.:
    "Seria Golden Age to reprezentant gatunku hack and slach osadzony w magicznym świecie fantasy."
    - OMG !!!! Serio?!?!? o.O A może jednak chodziło o GOLDEN AXE, a nie "Age" !!!! [facepalm]
    • avatar
     PimpekJestem
     1
     Tak wyglada walka z globalnym ociepleniem po niemiecku. Rzeź lasów aby stawiać gigantyczne wiatraki. Wkrótce czeka to samo w Polsce a Kulig i jego kolesie z bemchmarka będą bić brawa i mówić ze to dla naszego dobra!!!!
     https://www.tvp.info/74642400/ochrona-przyrody-po-niemiecku-wiatraki-w-miejsce-basniowego-lasu