Gry

10 minut z nową Larą - tak wygląda Shadow of the Tomb Raider

przeczytasz w 1 min.

Firma Square Enix postanowiła zabrać nas na 10 minut do Paititi, gdzie Lara będzie mogła nabrać sił, uzupełnić zapasy i poznać kulturę tubylców. Oto jak prezentuje się gra Shadow of the Tomb Raider, której premiera jest już naprawdę blisko.

Jeszcze przed końcem tegorocznego lata Lara Croft powróci w grze Shadow of the Tomb Raider. Niedawno mogliśmy obejrzeć kilka ujęć z rozgrywki, a teraz ponownie możemy przekonać się, że olbrzymi budżet nie zostanie zmarnowany.

Firma Square Enix opublikowała nowy film. Niespełna 10-minutowy materiał zatytułowany Welcome to Paititi pozwala przyjrzeć się istotnym elementom rozgrywki. Widzimy między innymi standardową eksplorację, kupowanie i sprzedawanie przedmiotów czy efektowne przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Nie ma walki, ale tej mogliśmy się przyjrzeć wcześniej.

Autorzy pokazują tym filmem, że nowa część przygód odważnej archeolożki będzie pod pewnymi względami nieco wolniejsza, co ma też podkreślać większe niż kiedykolwiek znaczenie fabuły. W tytułowym Paititi będzie można na przykład spokojnie porozmawiać z tubylcami i skorzystać z ich pomocy. Zdecydowanie nie należy jednak rozumieć przez to, że nie będzie dynamizmu – w odpowiednich momentach go nie zabraknie.

10 minut z grą Shadow of the Tomb Raider – gameplay:

Premiera gry Shadow of the Tomb Raider na PC, PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 14 września.

Źródło: Square Enix, Dark Side of Gaming

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  booli
  8
  ehh jaka szkoda, ze ta gra idzie w strone, w ktora wiekszosc nei chce zeby szla... chcemy labirynty, midnfuckowe zagadki, dzwignie, zapadnie, a dostaniemy pseudo rpg z qte :(
  • avatar
   kitamo
   3
   Za szybko wydają kolejne odsłony Tomb Raidera.
   Już nie ma tego zachwytu jak po Tomb Raider z 2013 czy ROTTR.
   Powinni wypuszczać kolejną odsłonę raz na 4 lata i by wystarczyło.
   • avatar
    Chong-li
    2
    Graficznie stoi na bardzo wysokim poziomie do tego jak dojdzie bardzo dobry wątek fabularny to pozycja must have przynajmniej u mnie.
    • avatar
     fitgame
     2
     Jak na mój gust ten nowy TR wygląda świetnie. Zmiana klimatu z zimowego na tropikalny na pewno wyjdzie na plus. Ogólnie nie byłem fanem TR-ów, ale to się zmieniło wraz z częścią wydaną w 2013r. Zapewne zagram i w SotTR gdy już trochę stanieje.
     • avatar
      mutissj
      -4
      Coś na wzór Wiedzmina, może gothica czy assassin creeda chcą zrobić z tej gry..
      • avatar
       Vassago
       0
       Ktoś wie na czym puszczane było to demo? To wersja z PC czy konsoli?