Gry

Teraz Ubisoft zaskoczył

przeczytasz w 1 min.

Skull and Bones jednak nie zostało porzucone. Wreszcie doczekamy się prezentacji tego bardzo długo przygotowywanego tytułu.

Ubisoft zaprasza na prezentację Skull and Bones

Co dość istotne, w tym przypadku od słów do czynów nie minie wiele czasu. Skull and Bones zostanie bowiem pokazane już w najbliższy czwartek, 7 lipca. Start transmisji (ma być dostępna za pośrednictwem oficjalnego konta Ubisoft na YouTube) zaplanowano na godzinę 20:00 naszego czasu. Chociaż już o 19:45 ma wystartować „program wstępny”.

Co zobaczymy? Tego rzecz jasna w pełni nie sprecyzowano, ale jedno jest pewne - pojawią się fragmenty rozgrywki. A to już spora rzecz, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę ostatnie lata i całą otoczkę wokół Skull and Bones.

Jaką grą będzie Skull and Bones?

Pamiętacie, kiedy zapowiedziano Skull and Bones? Podczas targów E3 w 2017 roku. I chociaż później temat gry przewijał się dość często, w większości pojawiały się mało optymistyczne informacje, w tym te o problemach przy pracach, zmianach w zespole odpowiedzialnym za nie i opóźnieniach premiery.

Trudno z pełnym przekonaniem rozpisywać się teraz nad tym, z jakiego typu rozgrywką będziemy mieli do czynienia. Z pewnością nie porzucono najważniejszego założenia, czyli pirackich klimatów i walk na morzach oraz oceanach. Wszystko, a przynajmniej sporo, powinno wyjaśnić się za dwa dni.

Czekacie jeszcze na ten tytuł?

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Towarzysz_Pizza
  3
  Od ubiszrotu gdy tylko z zatoki piratów.
  • avatar
   AUTO6
   2
   Przeczuwam mikropłatności, kolorowe skiny ze skrzynek i dostosowanie gry pod niedzielnych graczy, ale sama tematyka piratów i bitew morskich mnie kręci.
   • avatar
    Sharkk
    1
    Zapamiętajcie ten dzień, jako dzień w którym Ubisoft próbowało wykreować Kapitana Jacka Sparrowa.
    • avatar
     pawluto
     1
     Czyli gra o piratach...Można będzie ją spiracić ???
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      nie mam zamiaru płacić za tę produkcję. znowu skasują jakiś serwer, wywalą w kosmos DLC, a tytuł będzie działał jakby chciał a nie mógł.
      • avatar
       Ruffriders1988
       0
       Idzie, idzie i dojść nie może, przecieki i zapowiedzi mnie nie interesują bez oficjalnej daty premiery i gameplayu który nie jest na prędce wysranym trailerem.
       • avatar
        levusek1992
        0
        Jak to Ubisoft. Tym razem przerobią AC: Black Flag i małym nakładem pracy będzie kaska
        • avatar
         vacotivus
         0
         Ehe, i pewnie niedługo wyłączą online jak ostatnio wyłączyli w kilku grach multi i DLCki (kilka Asasynów, Anno 2070, Far Cry 3, Rayman Legends)