Mobile

SmartWatche Pebble czują się coraz lepiej także w Polsce

przeczytasz w 1 min.

Klienci doceniają funkcjonalności, intuicyjny interfejs i bardzo łatwą konfigurację zegarków.

SmartWatche Pebble

Patrząc na zeszłoroczną sprzedaż inteligentnych zegarków widać, że sektor ten zdominowany został przez firmę Samsung. Zaraz za plecami koreańskiego producenta znalazło się jedak Pebble, którego SmartWatche czują się coraz lepiej także w Polsce.

Właśnie pojawiły się one w ofercie Alstor, a to oznacza, że problemów z ich dostępnością raczej nie będzie. To dobrze, ponieważ do marki Pebble zaczynają przekonywać się również Polacy, doceniając funkcjonalności, intuicyjny interfejs i bardzo łatwą konfigurację jej produktów.

Głównym zadaniem jest tu rzecz jasna uwolnienie użytkownika od ciągłego sprawdzania smartfona. Pebble wibrują podczas połączenia przychodzącego i wyświetlają numer telefonu dzwoniącego lub jego imię, jeśli mamy go w spisie kontaktów. Korzystając z zegarków można zaakceptować lub odrzucić połączenie, ale także wyświetlić wiadomości sms, iMessage, email oraz powiadomienia z kompatybilnych portali społecznościach.

Producent skorzystał tu z wyświetlaczy Sharp LCD E-Paper, które wyróżniają się dobrą ostrością obrazu oraz ciągłym wyświetlaniem godziny. Aby podświetlić tarczę zegarka wystarczy potrząsnąć dłonią, ale być może najważniejszy jest tu czas pracy na baterii - nawet 7 dni.

Można kontrolować tutaj też odtwarzanie muzyki oraz monitorować aktywność fizyczną i sen. Jak przystało na tego typu gadżety są one wodoszczelne – przetrwają zarówno pływanie, jak i nurkowanie do głębokości 50 metrów.

Smartwatche Pebble dostępne są w sprzedaży w dwóch wersjach: Original w cenie 599 złotych oraz Steel w cenie 899 złotych.

Pebble SmartWatch wygląd

Źródło: Alstor

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  robgrab
  1
  Kupowanie teraz tego gdy zbliża się premiera Pebble Time nie ma sensu.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Posiadam Pebble Smartwatch Jet Black i jestem bardzo zadowolony. Kupiłem zegarek za granicą , Szwecja za 900 koron to na Polskie wychodzi niecałe 400 zł a u nas w kraju 600? Z kąd ta cena z różnicą 200 zł? Ten zegarek staniał ale nie w Polsce. Z androida chodzi świetnie aplikacja za darmo. Natomiast na Windows phone trzeba zakupić aplikacje. Pozdrawiam.