Audio

Powitajcie Sounddeco by Tonsil - polska marka audio owocem porozumienia

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Na polskim rynku audio doszło w tym tygodniu do interesującego przejęcia. (Słynący z jakości i samodzielności) Tonsil stał się właścicielem Sounddeco – marki cenionej za godne uwagi łączenie dobrego brzmienia i estetyki produktów. 

Po wielu miesiącach intensywnych rozmów udało się dojść do porozumienia, którego efektem jest powołanie do życia marki audio Sounddeco by Tonsil. Pod taką właśnie banderą można spotkać producenta na warszawskich targach Audio Video Show 2018, które dziś się rozpoczęły i potrwają aż do niedzieli. 

Obaj producenci będą współpracować, a sprzęt Sounddeco będzie rozwijany pod skrzydłami firmy Tonsil. Ta nie chciała po prostu wchłaniać marki, ze względu na – jak tłumaczy właściciel, Sławomir Wieszczeciński – szacunek i uznanie dla Jana Zamiara z firmy Witowa, który włożył dużo wysiłku i serca, by stworzyć Sounddeco takim, jakie znamy. Sama Witowa pozostanie dostawcą obudów do kolumn. 

Sounddeco by Tonsil

„Pozyskaliśmy nie tylko świetną markę audio, lecz także bardzo ważnego dla nas partnera biznesowego, który będzie produkował obudowy głośnikowe. Dzięki podjęciu współpracy z firmą Witowa jesteśmy pewni, że oferowane przez nas kolumny będą nie tylko zapewniały wysoką jakość dźwięku ale również, będą świetnie się prezentować w każdym wnętrzu” – dodał Sławomir Wieszczeciński. 

Przejęcie to ma również pozwolić firmie na rozszerzanie oferty, co jest szczególnie ważne dlatego, że w planach jest ekspansja zagraniczna. 

Źródło: White-Magick

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AmigaPPC
  Gratulacje - należą się Tonsilowi, zasłużył na to.
  2
 • avatar
  q3aki
  ogolnie fajnie slyszec, ze nasze rodzime marki sobie radza
  1
 • avatar
  Mario.1984.
  W ogóle się cenią, a jakość tylko dobra.