• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowy zwiastun i wideo zza kulis gry Śródziemie: Cień Mordoru
Gry

Nowy zwiastun i wideo zza kulis gry Śródziemie: Cień Mordoru

przeczytasz w 1 min.

Najnowsza gra osadzona w tolkienowskim uniwersum zapowiada się naprawdę nieźle – mamy kolejne materiały.

Śródziemie Cień Mordoru miecz

Już 3 października bieżącego roku na rynku ukaże się Śródziemie: Cień Mordoru. Najnowsza gra osadzona w tolkienowskim uniwersum zapowiada się naprawdę nieźle i każdy kolejny materiał – a pojawia się ich w ostatnim czasie naprawdę sporo – tylko podgrzewa mocniej atmosferę wokół premiery.

Polski wydawca gry – Cenega – poinformował, że gra Śródziemie: Cień Mordoru pojawi się w polskiej kinowej wersji językowej. Choć do premiery pozostały jeszcze niemal dwa miesiące, w sklepach na terenie naszego kraju rozpoczęła się już przedsprzedaż. W wybranych punktach dostępna jest edycja, w której obok gry znajdziemy również koszulkę oraz kod do pobrania zawartości dodatkowej.

Tymczasem światło dzienne ujrzał nowy materiał wideo. Możemy dzięki niemu zobaczyć ujęcia zza kulis produkcji Śródziemie: Cień Mordoru. Pracy przy powstawaniu współczesnych gier jest naprawdę sporo, a filmik ten pozwala ujrzeć między innymi aktorów motion-capture, których ruchy zostaną następnie przeniesione przez twórców na ekrany naszych monitorów i telewizorów.

Dziś opublikowany został także zupełnie nowy zwiastun fabularny gry Śródziemie: Cień Mordoru. Został on zatytułowany Czarny Kapitan i możecie go obejrzeć poniżej:

Platformami docelowymi gry Śródziemie: Cień Mordoru są pecety oraz konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: Cenega

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  I... have to play... this... or... i'm... gonna... die...
  Ale jeżeli będą takie problemy jak z Wojną na Północy, to w końcu pojadę do Developerów i zastrzelę im paru pracowników (sama wojna na północy 9,5/10 według mnie, wypas fabuła, cutscenki miodek, rozmowy jak w fable szkoda tylko że brak dobra/zła [współczynnika]).
  • avatar
   baca130
   1
   na pewno zagram
   • avatar
    azghard
    0
    Nic poza walką nie pokazali. A to nie wróży nic dobrego. Tak samo jak z WatcDogs, masa hype'u a potem jak było każdy wie.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Czekam - jak ksiądz na tace...