Gry

Star Wars: Battlefront II - porównanie grafiki na PC i konsolach Xbox

z dnia 2017-11-16
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
54 komentarze Dyskutuj z nami

Wedle pierwszych recenzji, oprawa graficzna jest mocną stroną Star Wars: Battlefront II. Na której platformie wypada najlepiej?

Od jutra można będzie bawić się przy Star Wars: Battlefront II. Naturalnie jak zawsze przy większych tytułach nie brakuje tych, którzy kopię gry otrzymali wcześniej. Efektem tego chociażby recenzje oraz wszelkiej maści materiały wideo. Przy jednym z nich warto się na chwilę zatrzymać.

Jeśli spoglądaliście na przywoływane recenzje to wiecie już, że Star Wars: Battlefront II nie jest grą idealną. Ma jednak kilka mocnych stron, między innymi świetną warstwę audio oraz wysokiej jakości oprawę graficzną. Ta ostatnia zainteresowała prowadzących kanał Candyland.

Zapewne części graczy jest on już dobrze znany. Przy okazji ciekawszych premier pojawiają się tam różnego rodzaju porównania mające pokazać różnice w jakości grafiki na poszczególnych platformach.

Tym razem skupiono się głównie na PC oraz konsolach Xbox - podstawowym Xbox One oraz nowym Xbox One X określanym mianem najpotężniejszej konsoli na świecie. Jak wypada tutaj w starciu z komputerem wyposażonym w Intel Core i7 6700K 4.00 GHz, 16 GB RAM i kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 1080 Ti?


Warto wspomnieć też o drugim materiale. W tym przypadku po lupę wzięto wersje na PC oraz Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: Candyland

marketplace

Komentarze

54
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pytanie do ojca prowadzącego. Wokół nowego Battlefronta toczy się gównoburza jakiej branża nie pamięta a redakcja milczy, widziałem tylko małą wzmiankę o niezadowoleniu z mikropłatności przy okazji podsumowania pierwszych recenzji. Co jest? Śpicie czy EA Polska za dobrze płaci?
  Zaloguj się
 • avatar
  Biorąc pod uwagę samą konsolę to ok ale jeśli chce się dobry telewizor do konsoli to tak ze 4000zł i nie wychodzi już tak kolorowo w stosunku do komputera.
  Zaloguj się
 • avatar
  Żaden pc master race, po prostu niektórzy nie godzą się na taką przepaść.
  30fps ze spadkami + gorsza jakość VS Lepsza jakość + 144fps
  Jeśli mam marnować czas na gierki to w najlepszej jakości.
 • avatar
  Nierówno tak jakoś.
  są miejsca gdzie widać znaczną różnicę w teksturach na korzysć PC ale w wielu cieżko z lupą ją szukać.

  Zaloguj się
 • avatar
  PC > XBoxOneX > PS4 > XBoxOne
 • avatar
  Ocena na metacritic 0.9 na 10 nie kupować tego Hazardu płacisz 250 zł za grę i jeszcze musisz kupować skrzynki aby bogate niemieckie dziecko cie nie zabijało za każdym razem. UE już bierze się za tą ruletkę dla dzieci! Nie kupować kto mądry!
  Zaloguj się
 • avatar
  Jak na dzisiejsze standardy to różnice w detalach dość spore na korzyść PC.
 • avatar
  Ale jaja wersja ze zwykłej PS4 wygląda prawie tak samo jak na Xbox One X :D
  Zaloguj się
 • avatar
  Na PC wiadomo, że jest najlepsza grafika. I wiadomo, że taka pozostanie.
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Płaczecie jak dzieci. Skrzynki ma tez U4 multi i co z tego? Jak w tej grze jak się ma skila to można zwykłym AK47 robić rzeźnie. Tez postacie są odblokowywane po czasie tyle, ze mają ten sam "skill".
  Co do samej gry to star wars B2 ma u mnie notę 12/10 za walki starfighterami. Grałem Bete 4 dni i to istny majstersztyk i wali mnie płacz ludzi bez skilla. Jak ktoś umie grać to i Vadera załatwi z 200metrów. Tyle.
 • avatar
  PS4 kosztuje powiedzmy te 1500 zł...teraz prosze cenę komputera ,który został użyty w tym porównaniu. Moim zdaniem tylko i wyłącznie konsola PS4

  PS. Tak czytam komenty i oczom nie wierzę jak to ludziom się w dpach przewraca...3500 zł za monitor ,do grania...LOL. kiedys ludzie latami cieli na 15 calowych CRT i było zajebiscie a dzisiaj...bez 10K i 244 Hz ani rusz...bo sie przeca nie da grać, sami pro smakosze i koneserzy e sportu w zaciszu domowym :p
  Zaloguj się
  -4
 • avatar
  PC master race +10% do wyglądu w zamian za +300% do ceny.
  Zaloguj się
  -6